Karadeniz Pet

Hepinize Teşekkürler

• Konbuyu başlatan Filiz BAYIR
  • Başlangıç tarihi
sağolasın o senin kalbinin güzelliği canım benim...
inşallah ikimiz için de herşey iyi olmaya devam edecek...ben hala korkuyorum değişir diye :) ilgilenmeye devam edicem inşallah...dün akşam çok güzeldi inşallah devamı gelecek :)

olacak olacak. biz elimizden geleni yapıyoruz takdir Allah'ın.

Anlayamazsınız :) bu sevdayı dimi Filiz hanım :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Ne ukalalığı filiz hanım. Ben bilgi alabilmek ve kuşu alıştırmak için her fikri e uygulamayı can kulağıyla dinliyorum.
Tekrardan teşekkür ederim. Sağlıkla büyüsün tüm kuşlar inşallah.

inşallah hepimizin kuşları en güzel şekilde alışır

Kuşunuz çok tatli maşallah,uzun ömür dilerim
Filiz Hanim bunlar öyle mükemmel hayvanlar ki insanin her anin tadini çikartmasi gerekiyor
Muhteşem güzellikte ve yakinliktalar,
Eve kattiklari mutlulugun haddi hesabi yok
Gittikleri zaman biraktiklari acinin da :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

Ne renk olurlarsa olsunlar ne irk hiç farketmez hepsi muhteşem

kuşunuz çok tatli maşallah,uzun ömür dilerim
filiz hanim bunlar öyle mükemmel hayvanlar ki insanin her anin tadini çikartmasi gerekiyor
muhteşem güzellikte ve yakinliktalar,
eve kattiklari mutlulugun haddi hesabi yok
gittikleri zaman biraktiklari acinin da :(

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> daha önceki mesaj 19:45 --[/sıze]

ne renk olurlarsa olsunlar ne irk hiç farketmez hepsi muhteşem

kesinlikle öyle dün akşam soda içiyorum kerata rahat bırakmıyor :) şişeyle oynayacak illa ki :) geç oldu diyorum hadi gir artık yat diyorum nerdeeeee...zorla sokuyorum içeri...hepsi çok şirinler :)

kesinlikle öyle dün akşam soda içiyorum kerata rahat bırakmıyor :) şişeyle oynayacak illa ki :) geç oldu diyorum hadi gir artık yat diyorum nerdeeeee...zorla sokuyorum içeri...hepsi çok şirinler :)

vay bee harika! baya olmuş artık sizinki. hem de çook tatlıı. benimki daha tam olarak alışmadı bana

vay bee harika! Baya olmuş artık sizinki. Hem de çook tatlıı. Benimki daha tam olarak alışmadı bana

evet canım ben de çok şaşırıyorum birden bire oldu herşey :) şu anda tek sıkıntımız kendini kesinlikle sevdirmiyor dokunmama izin vermiyor..sanırım bizim kuşun yapısı böyle napalım ben de onu fazla sıkıştırmıyorum bu konuda :) sedacım sen benden 1 hafta sonra aldın ve ilk bir hafta ilgilenemedin kuş ile..yani yakındır hiç merak etme seninki de alışacak..benim öğrendiğim bir şey de her kuşun fıtratı farklı oluyor..beklentilerimiz yüksek tutmamalıyız bence...

evet canım ben de çok şaşırıyorum birden bire oldu herşey :) şu anda tek sıkıntımız kendini kesinlikle sevdirmiyor dokunmama izin vermiyor..sanırım bizim kuşun yapısı böyle napalım ben de onu fazla sıkıştırmıyorum bu konuda :) sedacım sen benden 1 hafta sonra aldın ve ilk bir hafta ilgilenemedin kuş ile..yani yakındır hiç merak etme seninki de alışacak..benim öğrendiğim bir şey de her kuşun fıtratı farklı oluyor..beklentilerimiz yüksek tutmamalıyız bence...

aynen her kuş aynı değil. benim daha bir hafta oldu sayılır. benimki daha çok oyuncaklarına aşık. dün elime almaya çalıştım katiyen gelmedi. en sonunda geldi ben de başka odaya götürdüm. hiç bilmediği biyerde sığınacak kafesi de yok... omzumda durdu kah kaçtı yine falan bakalım işte göreceğiz neler olacak.

Bu forumda gördügüm tek olumsuzluk kişilerin birbirine ilaç tavsiyesinde bulunmasi

Halbuki burasi hekimlerin platformu degil,, kuş ve hayvanseverlerin platformu olmali

Ve bir hayvansever evcil hayvanini ilk önce hekime götürüp burada da diger hayvan sahiplerine bilgi vermeli ki yanliş bilgilendirmelerin önüne geçilsin

Bununla ilgili bir konu açaagim ama yine sizin konunuz vesilesiyle deginmek istedim Filiz Hanim

İlaci sadece veteriner hekim vermeli!