petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Her gün Mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    1. Sorum : Arkadaşlar yavrusu olan çiftime her gün mama versem olur mu ? Çünkü 2 gün üstüste mama vermiştim hepsini yediler sonra yavrulara bi baktım MAŞAALLAH bi anda büyümüşler.

2. Sorum: Yumurta mamasında havuç bulunmalı mıdır? Bazıları havuç kızıştırdığı için kullanılmaması gerektiğini söylüyor da.:confused:

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Havucu haftada bir az miktarda verebilirsiniz, mamayı ise her gün vermenizde yarar var, Afiyet Olsun... :)

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Yavrulu çiftlere hergün mama verilebilir havuç az miktarda konulabilir.

4. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Peki çok fazla mama vermek yavruların ölmesine sebep oluyormuş doğru mudur?Bi yerde okumuştum da.
    Haftada bi derken ben mamanın içine koyucam da yaptığım mamayı da 2 3 gün kullanıyorum.

5. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Hayır sorun olmaz verebilirsiniz, önemli değil mamayı her gün tazelemek iyidir az miktarda yapın ama taze verin... :)

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Mamayı fazla vermek değilde annenin fazla beslemesi öldürebilir belki.

Sayfayı Paylaş