petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Herkese Merhabalar

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve akvaryum34 tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. akvaryum34

Ben Ekrem Soycakli Mybestpetshop'ta yöneticilik yapmaktayım.10 yılı aşkın kuş beslemişliğim vardır.Profesyonel olarak 5 yıldır bu işi yapmaktayım.Kuş hastalıkları,beslenme,eşleşme v.s problemlerı için bilgi sahibiyimdir.Profesyonel olarak yine deniz akvaryumu kurulumları ve tatlı su akvaryumları ile uğraşmaktayım.Son zamanlarda ise jumbo albino muhabbet kuşlarına ilgi duymaktayım.
    Saygılarımla...

2. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    Bende albino üretiyorum.Memnun oldum.

3. akvaryum34

Bende memnun oldum.Emre Bey

4. mehmet erdeniz

Merhabalar. Ben de yeni üye oldum. İnternette ararken böyle bir sitenin varlığını farkettim. Bir aydır muhabbet kuşu besliyorum. Cinsiyeti konusunda tereddütteyim. Ama nasıl başlık açılacağını bilmiyorum.

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Merhaba Ekrem Bey hoş geldiniz aramıza :)

Bu linkten öğrenebilirsiniz.
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/siteye-yeni-konu-nasil-acilir-967.html

6. akvaryum34

Hoşbulduk Fatih Bey selamlar

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Hoş geldiniz aramıza.

8. akvaryum34

Teşekkürler Mehmet Bey;
    Hoşbulduk

Sayfayı Paylaş