petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülbülleri hakkında bir kaç sorum var :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Necati ÜNAL

Evde besleyemessin çok hızlı çoğalırlar diyenler oldu benım aklımdada üretim var aslında buda benı dahada hint bülbülü almaya çekiyor ve sorum şu :

Hint bülbüllerinin ırkları nelerdir genel olarak jumbo hint bülbülüyle mesela normal hint bülbülünün yada zebra ispinozun arasında ne fark vardır

Cevaplarınız için teşekkür ederim,İYİ FORUMLAR.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:30 --

uppppp upppp

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tepelilerini biliyorum sadece çok ürediklerini bende duymuştum :)

3. Sefer CANDAN

Zebra ispinozu, hint bülbülünün diğer adı. Ben bi süre karma olarak salmada besledim gayet iyi anlaşıyorlar birbirleriyle. Çevrenizde yavruları büyüdüklerinde sahiplendirebileceginiz birileri varsa üremeleri pek sorun olmaz.Mutasyonlar için: Dr. Bülent Şener

Sayfayı Paylaş