petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülbülü acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mikail ÖZKAN tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mikail ÖZKAN

arkadaşlar hint bülbülüme yuva taktım ve yuva ipi attım kafesin dibine ama yuva ipine yuvaya değil kafesin dibine bir köşeye çekip üzerine oturuyorlar ve yuvaya hiç girmiyorlar napmam gerek acil

2. Aysetursak

Yuvayı keşfettiklerinde yuvaya taşıyacaklardır diye düşünüyorum. Bence bir iki gün sonra yuva ipini at bu arada onlar da yuvaya alışırlar

3. Mikail ÖZKAN

erkek kuşu alalı ve yuvayı takalı 3 gün oldu ipi alıyımmı şimdi?

4. Mikail ÖZKAN

bi yardımcı olun arkadaşlarım

5. Mikail ÖZKAN

arkadaşlar bi bakın

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadasım ipin bir kısmını yuvaya koy ve bir kac tane yuvadan sarkıt erkek hintbülbülleri biraz meraklıdır. bu sekilde yaparsan yuvaya ilgisini daha cabuk cekebilirsin.

7. kenan

kenan Guest

Yavruluğu nasıl ve nere taktın bi fotoğraf çekip atabilirmisin ben yardımcı olayım sana

8. Mikail ÖZKAN

reis kuşlar bu kafes düzenide böyle dediğin gibi içine biraz koydum ve 1 tanede dışarı ip sarkıttım bi yardımcı olun [​IMG]

9. Mikail ÖZKAN

bi bakın arkadaşlarım

10. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yuvanın yeri güzel. yuva içerisine doldurun biraz daha ip. bir kac tane de dısarı sarkıtın ve bekleyin baska birsey yapılamaz cünkü.

11. Mikail ÖZKAN

girermi kesin kardeş

12. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İllaki giricek sen yuva tabanına güzel bir sekilde ipleri yerlestir. ardından birkac parca dısarıya sarkıt. kafes tabanına da ip ve gazete parcaları koy. bu söylediklerimi yap en fazla 1 hafta içerisinde yuvaya ilgileri artıcaktır.

13. Mikail ÖZKAN

ilk başta kafesin dibine komuştum kenara çekip üstüne yatmışlardı birde böyle deneyim sağol

14. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dedigim gibi biraz meraklı kuslar ilgilerini cekmesi için söylediklerimi yap ;)

15. Mikail ÖZKAN

abi çok sağol teşekkür ettim denicem

16. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sonucu paylasırsan bizimle sevinirim

17. Mikail ÖZKAN

aynı bu formda paylaşırım kardeş 1 hafta sonra olsa bile

18. kenan

kenan Guest

Kuş bu şekil yuvaya ilgi duymaz yuvalığın önünde tünek bile yok bu yazdığımı yaparsan hemen yuvalığa girdiğini görürsün yuvalığı kafesin yan üst köşesine tak yuva kılını içine koy yuvalığn önünede tünek koy tüneğe konup rahatlıkla yuvaya atlıyabilsinler gaga taşı değilde kalamar kemiği almalısın kuşlarıda rahatsız etmezsen hemen yumurtladığını görürsün

19. Mikail ÖZKAN

yuvayı biraz aşşağı indirsem olurmu?

20. Mikail ÖZKAN

Arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen yuvaya biraz aşşağı indirdim ama hin tbülbüllerim halen yuvaya girmiyor üstüne felan çıkıyor yuvadan ip sarkttım ipleri alıp kafesin dibine götürüyorlar yardım edinn

Sayfayı Paylaş