Karadeniz Pet

İki Erkek Kuşum Var Birini Vereceğim Seçim

• Konbuyu başlatan celqt28
  • Başlangıç tarihi
C

celqt28

Guest
yavru almak istiyorum ikiside erkek olduğunu öğrendim seçim yapamıyorum yardım edin .
aBlVGB.jpg

5RaZ7d.jpg

mavilide iş var mavili dursun sarıyı olla dişinnii de ceresi kahverengi yada beyaz kahverengi bulunandan al eş tutarlarsa yavru alırsın ha dişi erkegin yaşıtında olsun göz irisleri en az gıri olsun beyaz olsa daha iyiy

Sarı olan tam kızışmamış sanırım mavi tam kızışmıs duruyor eğer hemen dişi alacaksanız mavi dursun sarıyı verin derim tabi karar sizin ben sadece fikrimi söylemek istedim

mavi kalsın dedikleri gibi sarıda iş yok gibi ve küçük

mavilide iş var mavili dursun sarıyı olla dişinnii de ceresi kahverengi yada beyaz kahverengi bulunandan al eş tutarlarsa yavru alırsın ha dişi erkegin yaşıtında olsun göz irisleri en az gıri olsun beyaz olsa daha iyiy

teşşekür ederim yusuf bey bu arada dediğiniz grili kuş görmüştüm ama alacağım kadın demişti bana bu erkekleri öldürüyor diye acaba cağresi varmıdır birde erkek tahmini kaç yaşında yada aylık ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

mavi kalsın dedikleri gibi sarıda iş yok gibi ve küçük

taner bey teşşekkürler yorumunuz için sarıyı ramazanda iftara yakın erik ağıcında yakalamıştım mavi ankaradan gelme . öneri olarak dişi olarak ne önerirsiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
senin mavilinini yaşını soruyorsan 1 yaşın üstünde iş görüür .... diger sorununu anlayamadım ben biraz daha acıkca yazarsanız... bey demenizede gerek yok demeyin lütfen

gri dişi bir kuş gördüm sizin deiğiniz gibi rengi vardı satıyorlardı bende kuşun fiyatını sordum ordaki kandın bana dediki : bu kuş nekadar yanına erkek koyduysak öldürdü dedi acaba neden ? çokta hoşuma gitmişti .

erkek leri baskın degildir begenmemiştir dişi ... al istesen degiştime kaporasıyla tabi :) bir dene sevdiysen fotosunu yolalsana

sarıyı vereceğim onu alacağım mecbur takas sarı insana baya alışık üstüne parada isterler şimdi :) resimi yarın atarım .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

dqv1ML.jpg
sence doğal bişeymi bu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence sarıyı dişiyle takas et mavi olan kızışmış biraz. birde bu sarının ayaklarında sıkıntımı var ?

Son düzenleme:
sarıyı vereceğim onu alacağım mecbur takas sarı insana baya alışık üstüne parada isterler şimdi :) resimi yarın atarım .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

dqv1ML.jpg
sence doğal bişeymi bu ?

Sarı olanı kaça satıyorsunuz ve hangi şehirdesiniz acaba almak isterim ele alışıksa ?*?

Evet dogal birşey bu kuşcular 10 tl alıyor

Evet dogal birşey bu kuşcular 10 tl alıyor

sence bu kuş kaç tl eder almayı düşünürüm satarsa bide ankaradaysa ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

yavru almak istiyorum ikiside erkek olduğunu öğrendim seçim yapamıyorum yardım edin .
aBlVGB.jpg

5RaZ7d.jpg

ve ayrıca bende bir adet yavruda var 1 aylık yenı yeme düşmüş erkek yerli. takasa gireriz üstüne 10 tl veririm ?

sıkıntı yok ayaklarında orda öyle durmuş öyle görünmüş . teşekkürler yorumunuz için.

Ben cıkıyorum sorunu yaz gibi bakarım sorunu baştan yaz anlamadım

o konuda bişey denemez o sahibi olan arkadaşın bilecegi bişey ona özelden mesaj at anlaşırsanız alırsın :)

Geri