petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İki Erkek Kuşum Var Birini Vereceğim Seçim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve celqt28 tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. celqt28
    Gizli

celqt28 Guest

yavru almak istiyorum ikiside erkek olduğunu öğrendim seçim yapamıyorum yardım edin .

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    mavilide iş var mavili dursun sarıyı olla dişinnii de ceresi kahverengi yada beyaz kahverengi bulunandan al eş tutarlarsa yavru alırsın ha dişi erkegin yaşıtında olsun göz irisleri en az gıri olsun beyaz olsa daha iyiy

3. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Sarı olan tam kızışmamış sanırım mavi tam kızışmıs duruyor eğer hemen dişi alacaksanız mavi dursun sarıyı verin derim tabi karar sizin ben sadece fikrimi söylemek istedim

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mavi kalsın dedikleri gibi sarıda iş yok gibi ve küçük

5. celqt28
    Gizli

celqt28 Guest

teşşekür ederim yusuf bey bu arada dediğiniz grili kuş görmüştüm ama alacağım kadın demişti bana bu erkekleri öldürüyor diye acaba cağresi varmıdır birde erkek tahmini kaç yaşında yada aylık ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

taner bey teşşekkürler yorumunuz için sarıyı ramazanda iftara yakın erik ağıcında yakalamıştım mavi ankaradan gelme . öneri olarak dişi olarak ne önerirsiniz ?

#5 celqt28, 14 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ekim 2014
  6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    senin mavilinini yaşını soruyorsan 1 yaşın üstünde iş görüür .... diger sorununu anlayamadım ben biraz daha acıkca yazarsanız... bey demenizede gerek yok demeyin lütfen

7. celqt28
    Gizli

celqt28 Guest

gri dişi bir kuş gördüm sizin deiğiniz gibi rengi vardı satıyorlardı bende kuşun fiyatını sordum ordaki kandın bana dediki : bu kuş nekadar yanına erkek koyduysak öldürdü dedi acaba neden ? çokta hoşuma gitmişti .

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    erkek leri baskın degildir begenmemiştir dişi ... al istesen degiştime kaporasıyla tabi :) bir dene sevdiysen fotosunu yolalsana

9. celqt28
    Gizli

celqt28 Guest

sarıyı vereceğim onu alacağım mecbur takas sarı insana baya alışık üstüne parada isterler şimdi :) resimi yarın atarım .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

[​IMG] sence doğal bişeymi bu ?

#9 celqt28, 14 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ekim 2014
  10. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Bence sarıyı dişiyle takas et mavi olan kızışmış biraz. birde bu sarının ayaklarında sıkıntımı var ?

#10 Resul OZYAMAN, 14 Ekim 2014
    Son düzenleme: 14 Ekim 2014
  11. Necati ÜNAL
    Gizli

Sarı olanı kaça satıyorsunuz ve hangi şehirdesiniz acaba almak isterim ele alışıksa ?*?

12. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Evet dogal birşey bu kuşcular 10 tl alıyor

13. Necati ÜNAL
    Gizli

sence bu kuş kaç tl eder almayı düşünürüm satarsa bide ankaradaysa ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:57 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

ve ayrıca bende bir adet yavruda var 1 aylık yenı yeme düşmüş erkek yerli. takasa gireriz üstüne 10 tl veririm ?

14. celqt28
    Gizli

celqt28 Guest

sıkıntı yok ayaklarında orda öyle durmuş öyle görünmüş . teşekkürler yorumunuz için.

15. Necati ÜNAL
    Gizli

satarmısın bana sarıyı bende yavru var 1 aylık takasda edebiliriz hangi şehirdesin ?

16. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Ben cıkıyorum sorunu yaz gibi bakarım sorunu baştan yaz anlamadım

17. Necati ÜNAL
    Gizli

sence şu sarı ne kadar eder diyorum

18. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    o konuda bişey denemez o sahibi olan arkadaşın bilecegi bişey ona özelden mesaj at anlaşırsanız alırsın :)

19. board

board New Member

Beğenileri:
    0
    mavi kalsın sarıyı gönderin

20. celqt28
    Gizli

celqt28 Guest

Trabzonda oturuyorum ben o iş cok zor calisiyorum bosgunum sadece geceleri oluyor o uzden uzgunum.

Sayfayı Paylaş