Karadeniz Pet

ilacı kaç gün kullanmalıyım

Rassien

Onursal Üye
kuşum ishal olduğu için avidiare almıştım 3-4 gündür kullanıyorum ve dışkıları düzeldi dahakaç gün kullanmam lazım birde çok ilaç verirsem kabız edersin demişlerdi ?

antibiyotik tedavisinden sonra bir gün probiyotik verilmeli, suluğuna yarım yoğurt suyu gerisi normal su verileebilir. Ceren hanım görürse daha detaylı bilgilendirir.

antibiyotik tedavisinden sonra bir gün probiyotik verilmeli, suluğuna yarım yoğurt suyu gerisi normal su verileebilir. Ceren hanım görürse daha detaylı bilgilendirir.

ceren hanım da ilaç tedavisinden sonra sizin gibi probiyotik verin demişti yoğurt suyu demişti

ceren hanım da ilaç tedavisinden sonra sizin gibi probiyotik verin demişti yoğurt suyu demişti

diazyme 256 probiyoktik daha etkili ancak bulunamıyorsa ceren hanımın dediğini uygulayınız.

Kuşun umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur ve bize güzel haberler verirsin

İlacın kullanım süresi prospektüsünde yazıyordu. Orada ne kadar kullanmanız öneriliyorsa o kadar kullanın. İshal geçti diye ilacı keserseniz henüz tam anlamıyla geçmemiş hastalık tekrar başlayabilir. İşin kötü yanı tam anlamıyla temizlenmeden tekrar çoğalan bakteriler artık ilaca direnç de kazanmış olacaklarından tekrar kullanmanız fayda etmeyebilir. Ne güzel işe yaramış tedavi, yarıda bırakmayın. Tedavi sonrası için de probiyotik ve vitamini unutmayın.

İlacın kullanım süresi prospektüsünde yazıyordu. Orada ne kadar kullanmanız öneriliyorsa o kadar kullanın. İshal geçti diye ilacı keserseniz henüz tam anlamıyla geçmemiş hastalık tekrar başlayabilir. İşin kötü yanı tam anlamıyla temizlenmeden tekrar çoğalan bakteriler artık ilaca direnç de kazanmış olacaklarından tekrar kullanmanız fayda etmeyebilir. Ne güzel işe yaramış tedavi, yarıda bırakmayın. Tedavi sonrası için de probiyotik ve vitamini unutmayın.

Ceren hanım ilaç işe yaradı artık dışkıları normal kutuda5-7 gün kullanın diyor ben 3 gündür kullanıyorum ne zaman ilaç kullanımını bırakayım ayrıca bıraktıktan sonra vitamin tedavisine mi başlıyayım yoksa probiyotik tedavisine başlıyayım

5 gün kullanın. 6.gün temiz su verin. 7.8. günler probiyotik, 9. ve 10. gün de vitamin verin.

Geri