petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ilk yumurta acill...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bomotoy tarafından 4 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    bu sabah ilk yumurta geldi fakat yumurtaya arada bir yatıyor şuan dışarıda büyük ihtimal yumurta boş olur çünkü sabaha kadar dışarıda durucak.. bugün çiftleştiklerini gördüm acaba diğer yumurtalara yatar mı ?

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ilk yumurtaya yatmaz kuşlar merak etme 2 yada 3 yumurtada yatmaya başlar sorun yokyani hayırlı saglıklı yavrular cıkar inşallah

3. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    çokk teşekkür ederim.. inşallah yatar.. bu daha ilk yumurtası çünkü. içimi rahatlattınız gerçekten sağolun.

4. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    cok fazla rahatsız etmeyın günde 1 kere bakın sadece aslında onuda bakmasanız daha iyi olurda :)

5. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    yok sabah 1 kere baktım sonra bakmadım zaten kuşlar göz hizasından üstte devamlı rahatsız etmiyorum :) 2 çift kuşum var 2 günde bir havuçlu yumurtalı falan mama veriyorum uygundur demi ?

6. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    yavrular cıkana kadr 3 gunde bır versende olur
    yavrular cıkınca her gun verırsin

Sayfayı Paylaş