Karadeniz Pet

İntihar

• Konbuyu başlatan Asrın Öztutar
  • Başlangıç tarihi
A

Asrın Öztutar

Guest
Arkdaşar cıbılık diye kuşum vardı haydarın arkadaşı ayrı kafestelerdi aynı kafeste olunca kavga ediyorlardı dün kalktığım zaman kafasını geçirmiş asmış kendini çok ağladım bunu neden yapmıştı bunu yazmıcaktım sadece çok merak ettiğim için yazdım neden yapmış olabilir :((

Hayatımda ilk defa böyle bir şey duyuyorum. Çok kötü bir durum gerçekten. Depresyona girmiş demek ki. Nasıl asmış ama ya :/

İntihar ettigine emin misiniz bence yanlislikla olmus olabilir

Bende İntihardan Şüphelenmiyorum. Kafasını Oraya geçirmiş ve Geri Çıkaramamış olabilir

Duydum bunu evet ayrı ayrı kafeslerde duran 2 ayrı kuş veya tek başına fazla stres'ten KAFESİN 2 DEMİRİNİN ARASINA KAFASINI SOKARAK İNTAHAR EDİYOR

haklisin intihar bu.Ben disi kusumu hasta diye kafesini ayirdim yarim saat gecmedi tel araligi 1 cm olan kafesten telleri esneterek kacmisti..stres muhabbet kuslarina tahmin edemeyecegimiz seyleri yaptirabiliyor

Arkadaşlar araştırmalarma göre intihar diye geçiyor :(

Büyük olasılıkla basını oraya sokmus ve cıkartamamıstır.

evet a rkadaşını çok seven kuşlar ondan ayrıldıktan sonra intihar eder geçmiş olsun

Benimde kuşum öle yapmıştı sonra anladımki ilgisizlikten... geçmiş olsun

Ay geçmiş olsun. Üzüldüm, ilginç bir durum benim için, ilk kez duydum. Yavrularınıza ilgi gösterin arkadaşlar, süs değil onlar, canlılar.

Arkdaşar cıbılık diye kuşum vardı haydarın arkadaşı ayrı kafestelerdi aynı kafeste olunca kavga ediyorlardı dün kalktığım zaman kafasını geçirmiş asmış kendini çok ağladım bunu neden yapmıştı bunu yazmıcaktım sadece çok merak ettiğim için yazdım neden yapmış olabilir :((

Daha ciddi sorabilirsin dalgamı geçiyorsun milletle :cool:

Geri