Karadeniz Pet

Irkı ne ve rainbow mu?

Süleyman Kara

Paylaşımcı Üye
Oğlana eş arayışlarımız sürüyor. Bu kuş için rainbow denildi, dişi rainbow olarak almayı düşünüyorum. Ayrıca ırkı nedir, fikirleriniz?
MknjvQ.jpg

Safkan kral rainbow erkek tartışması bile olmaz. henüz yeme yeni düşmüş veya düşmek üzere en fazla 30 günlük

Dişi olma ihtimali yok mu, dişi diye gönderecek Adanadaki arkadaş :D

foto yanıltabilir henüz yavru değişme ihtimalide var ama delik çevresi ve tüm çere standart mavi belki karanlıktan böyle çıkmıştır gün ışığında açıkta çekmek lazım canlı bakmak la bir olmaz

Masallah guzel yavru bence disi olabilir erkek ciksa bile alin derim iyi bir kus

Masallah guzel yavru bence disi olabilir erkek ciksa bile alin derim iyi bir kus
"Erkek çıksa bile" kısmını ben de düşündüm. İnsanlar böyle böyle kuş sayısını arttırıp üreticiliğe geçiyor heralde. :)

Saglikli bir fotografla %99 luk birsey soylenebilir ayrica uretici bir arkadastan alacaksaniz heleki disi es aradiginizi soylediyseniz erkegi disi diye satacagini dusunmuyorum iyi kotu cinsiyet bilgisi vardir diye dusunuyorum bile bile erkegi disi olarak satarsa kendi ayibidir hic birsey kaybetmezsiniz guzel bir kus masallah

Burun çevresindeki beyazlık beni de yanılgıya düşürdü pek sağlıklı bi foto olmamış malesef bişey söylemek için :)

Kahraman bey resimde mor değil mi :)
Evet erkek gibi geldi ama işte gölge de kalmış kuş ve henüz yavru gagadaki siyahlık ta koyu gösterebiliyor çereyi ama sonradan açılıyor o yüzden kesin konuşmak zor gözle canlı teşhis etmek daha sağlıklı olur adana'da benim söyledim arkadaştan alacaksa süleyman zaten göz göre göre farklı cinsiyet satacak birisi değil. Türkiye'nin en iyi rainbow üreticilerinden birisine yönlendirdim :)

Üretici arkadaş şu an kuşun 40 gün civarında olduğunu söyledi. Bu durumda fotoğraf güncel değildir ve dişi olduğu açıktır muhtemelen.

Evet o arkadaştan alıyorum. : )

olabilir çünkü benimde başıma geldi kuş yeme düştü üst çere nerde ise siyah denecek kadar koyu idi şaşırdım o kadar koyu olmasına bariz erkek diyordum 45 günlük oldu bem beyaz kaldı çere :)

Bu arada ırkı nedir bu yavrunun

rainbow larda iri ve ufak oluyor genelde irilere çek diye ırk belirlemişler ama orjinal çek kadar iri bir rainbow yok şuan için piyasada o yüzden iri bir rainbow olacak gibi buda

yeşil değil gök kuşağı :) yeşil yeşil diye tutturdun be kardeşim :) kaça anlaştın

Hayvanda yeşilin bir tonu var, gökkuşağının tüm renkleri yok ki :)

kuşlarda bu tonlar gök kuşağı olarak geçer tek bir ton olsa eyw :) fiyatta kaça anlaştın gönderim dahil

Geri