petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    dün sabah itibariyle kuşum sanırım üşüttüğü için ishal oldu dün hemen
    patates haşlaması
    ağzına 1 damla elma sirkesi
    2 kavanoz kafesin yanına sıcak su (4 kez yaptım)

ama hala düzelmedi ama bugün yemeğini yedi öttü kabarıklığıda sanki yok gibi resimlerden siz daha iyi anlarsınız ama. bugünde sirke versemmi ağzına 1 damla zararı olurmu?

sıcak suyu bugünde devam ettiriyorum ne zaman iyileşir. yarın aspur alıcam başka ne yapayım. Bebe aspirini aldım ama vermedim zararlı diyenler var diye

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    b ence artık sirke verme sirkenin fazlası zarar suyuna avidiare diyebir ilaç var ondan alın katın

3. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    ne zaman geçer peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Yanıt yokmu

4. faramir33

faramir33 Member

Beğenileri:
    0
    kanarya yemi verebilirsin,avidiare ilacından ver.ishalken yeşillik verme.pirinç lapası verebilirsin.geçmiş olsun.fazla endişelenme bence eğer çok kötü değilse.toparlar .geçmiş olsun.

5. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    endişemin nedeni 2 hafta içinde bir kuşumu ishal olup felç geçirip öldü :( çok üzüldüm bunuda kaybetmek istemiyorum o nedenle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

başka bilmediğim yapmam gereken ne var avisol damla alıcam aspur alıcam yarın

Sayfayı Paylaş