Karadeniz Pet

ishal mi değil mi?

boolat

Meraklı Üye
merhaba,
ishal dönemi diye bi şey okudum...
bu ishal normal mi değil mi?
quzy2ahy.jpg

avejuze8.jpg

yerdeki yem yere düşen...

teşekkür ederim

merhaba kuş kabarık ve istahsız duruyormu dıçkılar popo kısmına yapışıyormu

Kuşunuz ishal yeşillik vermeyi kesin şimdilik ara verin. Vitamini eksik etmeyin düzelecektir şuan ki dışkılarda fazla korkulacak birşey yok ama ilerleme durumu olursa o zaman kötü sonuclarla karşılaşabilirsiniz.

Kusunuz ishal olmus kusun resminide cekerseniz kesin bir sonuc soyleyebiliriz

İshal olmuş. Suluğuna pirinç lapası suyu, yemliğine kanarya yemi ve bir başka kapta patates haşlaması verin. Vitaminden uzak durun, ishali artırır. İshal kuşa vitamin verilmez! Eğer ishal geçmezse başka yöntemler deneyin. Sitede arama bölümüne "ishal" yazıp tüm ishal sıkıntılarını ve önerilen çözümleri görebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Yanında eşi var ve yuvalık takılı ise bu ishal değil yumurtanın başlangıç haberidir. Dışkı çok büyük ishal böyle olmaz.

Yanında eşi var ve yuvalık takılı ise bu ishal değil yumurtanın başlangıç haberidir. Dışkı çok büyük ishal böyle olmaz.

Daha önce böyle bir bilgiye rastlamamıştım. Dişi bir kuşum vardı fakat yumurtası hiç olmadığı için böyle birşey öğrenme fırsatım da olmadı. Benim için faydalı bir bilgi, teşekkürler.

eşi var yuvalık takılı ve içinde 3 yumurta var...
yanı normal mi o zaman?

Normal tabi ishal öyle olmaz sorun yapma hayvan her tuvaleti geldiğinde yumurtaları bırakmaz yem yemeye çıktığında hepsini bir anda yapar o yüzden o kadar büyük. Dert etme yani.

Normal tabi ishal öyle olmaz sorun yapma hayvan her tuvaleti geldiğinde yumurtaları bırakmaz yem yemeye çıktığında hepsini bir anda yapar o yüzden o kadar büyük. Dert etme yani.

teşekkür ederim Tolga bende korkutan ishal için ilaç koymuştum suyuna yarın sabah suyunu değiştiriyim...
ilaç avidiare.

bugünün resmi...
ikisi formunda maşallah....

url]

Geri