petshop

ishal sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zeytinkaşarı tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. zeytinkaşarı

zeytinkaşarı New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    ishal olan ikinci kuşuma kanarya yemi verdim biraz da ilac suan dışkısında az da olsa düzelme var :) ama uykuya meyli hala devam edio :( kafesini temizledim altını surekli alıyorum .. duzelme sansı sizc nedir ?? [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:55 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

Resimde de goruldugu surekli kabarıo

2. FurkanUysal

FurkanUysal New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Manisa
    Takip etmeye devam et hocam, patates haşlamasını öneririm geçmediği takdirde

3. zeytinkaşarı

zeytinkaşarı New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Takip edicem kaybetmek istemiyorum bu benim ilk kusum, uyumaya meyil ettiginde uyandirmaya calismam dogru mudur acaba ? Yarında patates haslaması vercem kanarya yemine de devam etcem bi de cok yemesi sorun olur mu ya da ne kadar cok yerse o kadar tez mi iyilesir bu kusumu biran evvel iyilestirmem lazımmmmm :(((

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

insallah iyilessin yanına bi erkek bakıcam kızıma :) bi yaş civarı erkek olupta satmak isteyenlere de duyrulur :))

Sayfayı Paylaş