Karadeniz Pet

ishal yardımı dışkı

• Konbuyu başlatan pasa43
  • Başlangıç tarihi
P

pasa43

Guest
Merhabalar. Yeni bir muhabbet kuşu aldım. Yaklaşık bir aydır benimle birlikte. Elime geliyor, çağırdığımda geliyor,üzerimden inmiyor,neşesi hareketleri normal durumda. Fakat bugün farkettim dışkısında fazla sıvı var sanki.Eklediğim resimdeki dışkıları yeni bir sıvı bir normal sanki. Kuşum hasta mı değil mi anlayamadım. Bugün kuşçuya gittim üşütmüş olabilir dedi deep-fix soguk algınlığı ilacı verdi. Zaten vitamin damlatıyordum suyuna aldığımdan beri aralıklarla ikisini karıştır ver dedi. Sizce napmalıyım. İlaçları karıştırmak zararlı olur mu ? Yardımlarınızı için çok teşekkürler..
Paşamın ve dışkı resimleri arkadaşlar ayağım için kusura bakmayın lütfen :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

Yardım edebilecek kimse var mı arkadaşlar lütfen yardım edin :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
yulaf yedır gececektır vıtamın takvıyesınde bulun kuslarına

Cevabınız için teşekkürler. Vitamin var suyunda fakat soğuk algınlığı ilacı da damlatmalı mıyım? Kuşçu karıştır ilaçları birşey olmaz dedi. İlaçları karıştırarak vermek sağlıklı mı kuşum için ? Birde yulaftan kastınız nedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevabınız için teşekkürler. Vitamin var suyunda fakat soğuk algınlığı ilacı da damlatmalı mıyım? Kuşçu karıştır ilaçları birşey olmaz dedi. İlaçları karıştırarak vermek sağlıklı mı kuşum için ? Birde yulaftan kastınız nedir.

Kuş ishal fakat çok halsiz değilse korkmana gerek yok sadece yediklerinde dikkat ediniz ve kuş üşütüncede ishal olur . Sıcak tutunuz yemini suyunu taze tutunuz geçecektir . Eğer ki kuş cok halsiz dediginiz gibi ishal ise bu durumda kuşların ishal ilacı takviyesi var kullanabilirsiniz. Vitaminleri eksik etmeyin.

Kuş ishal fakat çok halsiz değilse korkmana gerek yok sadece yediklerinde dikkat ediniz ve kuş üşütüncede ishal olur . Sıcak tutunuz yemini suyunu taze tutunuz geçecektir . Eğer ki kuş cok halsiz dediginiz gibi ishal ise bu durumda kuşların ishal ilacı takviyesi var kullanabilirsiniz. Vitaminleri eksik etmeyin.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Aldığım günden beri düzenli olarak vitamin damlatıyorum suyuna. Paşam hareketli maşallah salıncağında oynuyor sürekli.
Asıl sorunum bugün kuşçu bana bir soğuk algınlığı ilacı da verdi bunuda damlat suyuna dedi. Vitaminle birlikte karıştır suyuna iki ilacıda damlat birşey olmaz dedi. Sizce ilaçları karıştırmalı mıyım suyuna ? Sizce kuşum sağlıklı mı görünüyor ?

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Aldığım günden beri düzenli olarak vitamin damlatıyorum suyuna. Paşam hareketli maşallah salıncağında oynuyor sürekli.
Asıl sorunum bugün kuşçu bana bir soğuk algınlığı ilacı da verdi bunuda damlat suyuna dedi. Vitaminle birlikte karıştır suyuna iki ilacıda damlat birşey olmaz dedi. Sizce ilaçları karıştırmalı mıyım suyuna ? Sizce kuşum sağlıklı mı görünüyor ?
karıştırabilirsin fakat onların damlatma ölcüleri var ölcülerini kacırmadan damlatın . Kuşunuz sağlıklı .

Bu kuş konuşuyor gibi, yada ilerde konuşacak

Çok ilgileniyorum. Kendi kendine konuşuyor birşeyler ama henüz bir kelime duyamadım, bir de müzik açtım mı Allah tutmayın Paşamı :) İnşallah konuşacak bakalım çabalıyoruz :)

Geri