petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ishal yardımı dışkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve pasa43 tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. pasa43

pasa43 Guest

Merhabalar. Yeni bir muhabbet kuşu aldım. Yaklaşık bir aydır benimle birlikte. Elime geliyor, çağırdığımda geliyor,üzerimden inmiyor,neşesi hareketleri normal durumda. Fakat bugün farkettim dışkısında fazla sıvı var sanki.Eklediğim resimdeki dışkıları yeni bir sıvı bir normal sanki. Kuşum hasta mı değil mi anlayamadım. Bugün kuşçuya gittim üşütmüş olabilir dedi deep-fix soguk algınlığı ilacı verdi. Zaten vitamin damlatıyordum suyuna aldığımdan beri aralıklarla ikisini karıştır ver dedi. Sizce napmalıyım. İlaçları karıştırmak zararlı olur mu ? Yardımlarınızı için çok teşekkürler..
    Paşamın ve dışkı resimleri arkadaşlar ayağım için kusura bakmayın lütfen :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

Yardım edebilecek kimse var mı arkadaşlar lütfen yardım edin :(

#1 pasa43, 4 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Mart 2014
  2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    yulaf yedır gececektır vıtamın takvıyesınde bulun kuslarına

3. pasa43

pasa43 Guest

Cevabınız için teşekkürler. Vitamin var suyunda fakat soğuk algınlığı ilacı da damlatmalı mıyım? Kuşçu karıştır ilaçları birşey olmaz dedi. İlaçları karıştırarak vermek sağlıklı mı kuşum için ? Birde yulaftan kastınız nedir.

#3 pasa43, 4 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Mart 2014
  4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Kuş ishal fakat çok halsiz değilse korkmana gerek yok sadece yediklerinde dikkat ediniz ve kuş üşütüncede ishal olur . Sıcak tutunuz yemini suyunu taze tutunuz geçecektir . Eğer ki kuş cok halsiz dediginiz gibi ishal ise bu durumda kuşların ishal ilacı takviyesi var kullanabilirsiniz. Vitaminleri eksik etmeyin.

5. pasa43

pasa43 Guest

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Aldığım günden beri düzenli olarak vitamin damlatıyorum suyuna. Paşam hareketli maşallah salıncağında oynuyor sürekli.
    Asıl sorunum bugün kuşçu bana bir soğuk algınlığı ilacı da verdi bunuda damlat suyuna dedi. Vitaminle birlikte karıştır suyuna iki ilacıda damlat birşey olmaz dedi. Sizce ilaçları karıştırmalı mıyım suyuna ? Sizce kuşum sağlıklı mı görünüyor ?

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    karıştırabilirsin fakat onların damlatma ölcüleri var ölcülerini kacırmadan damlatın . Kuşunuz sağlıklı .

7. pasa43

pasa43 Guest

Teşekkürler çok sağolun cevaplarınız için. :)

8. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bu kuş konuşuyor gibi, yada ilerde konuşacak

9. pasa43

pasa43 Guest

Çok ilgileniyorum. Kendi kendine konuşuyor birşeyler ama henüz bir kelime duyamadım, bir de müzik açtım mı Allah tutmayın Paşamı :) İnşallah konuşacak bakalım çabalıyoruz :)

Sayfayı Paylaş