petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İshal !!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bbaskk tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. bbaskk
    Gizli

bbaskk Guest

Arkadaşlar erkek muhabbet kuşum ishal oldu sabah normal gibiydi şimdi bildiğiniz ishal ve halsiz kafesinde duruyor hep. Kardesim patates kızartması yedirmis çok az ondan olabilir mi? Dişi kuşumda hiç birşey yok. Lütfen yardım edin ne yapmaliyim? Ne yedireyim elimde aminosol diye vitamin ilaci var suyunu degistirip hemen ondan koydum buraz elma yrdirdim badka ne yapmaliyim lütfen cevap verin..

2. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesine patates haşlaması ve pirinç lapası koyun.

3. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Cay veya pirinc suyu koyabilisiniz suluguna aspur verin kanarya yemi gecmezse ilaca basvurun

#3 Gürkan GÜLER, 28 Aralık 2014
    Son düzenleme: 28 Aralık 2014
  4. bbaskk
    Gizli

bbaskk Guest

Şimdi patates haşliyorum. Neden olmuş olabilir? Dişide hiç bir sorun yok.

5. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    Birçok nedeni olabilir kesin birşey söylenemez ancak psikolojik ( yer değişimi , seyahat , kötü davranış ) veya beslenme değişiklikleri neden olabilir. Geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş