Karadeniz Pet

İshal

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
2.5 aylıkken junbo muhabbet kuşu aldım ve 1 ay geçmesine ramen haylen ishal gibi sadece darı kullanıyorum aldığım yerde öyle kullanıyordu kuşumun dışkısı açık yeşil gibi değişiyor poposuna yapışmıyor ama poposunda tüy kalmadı tüye girmiş dediler uzun kuyruğuda giti patates hasladım yemedi suyuna vitamin ekliyorum tek olduğu için mama yapmıyorum
suyuna nişaşta kattığım zaman düzeliyor kesiyorum tekrar oluyor ama hiç ama hiç hasta gibi değil oyuncu yemek çok yiyor hata akıllı yemliğin kapağını yere düşürüp üstünden yiyor bu kadar yaramaz yani genelde yanına gitinmi oynamaya çalışıyor yani hiç hasta gibi değil ama açık yeşil sıvı dışkısı var anlamadım giti çözemedim kuşu ne hasta nede değil açaba tüye girdiği içinmi yada vitamin verdiğim içinmi öyle dışkılıyor 1 ay oldu yeni geldiğinden değildir yani anlamadım giti yardımcı olacak varsa sevinirim kuşun resim ve dışkı fotosunu akşama koyucam konuya yardımcı olursanız sevinirim .

Açık yem aldıysan kutu kaliteli yem kullan elma ver ayrıca yemine biraz kanarya yemide atarsan ishalini keser

Arkadaşım suyuna nişasta yerine kahve veya limon koy birde yemine aspir karıştır.

Geri