Karadeniz Pet

İshale ne iyi gelir?

Ekli dosyalar

• E3C43C25-7645-4208-B202-4968915D3541.jpeg
    E3C43C25-7645-4208-B202-4968915D3541.jpeg
    275 KB · Görüntüleme: 28
Benim şahsi düşüncem, 2 gün sitraks 1 gün probiyotik ardından 7 gün Sulphamezathine kullanmanız yönünde..
Sitraks eczaneden, Sulphamezathine ise veterinerden.
Sitraksı aldım sımdı kaç damla tam sulugumı tarıf eder mısın abi

Dışkıları kötü görünüyor. İç parazit ve bakteriyel ishal gibi duruyor, dışkı tahlili yaptırma imkanınız varmı
Var abi. Bu hafta olmadı gotureyım ben. Yada şu ılacları kullanayım. Eger duzelmesse gotureyım

En son goturdugum vet rontgen cektı ust solunum yolunda leke leke cıktı abı birde hava kesesınde mınık bir kist. Bunuda yaşına bagladı. Ust solunum ıcın sırıngaya cekıp verdı lincocin.

Arkadaşın paylaştığı istanbulvet'e götürdüyseniz orada röntgenin haricinde dışkı tahlili de yapılıyor genelde röntgenden önce dışkı tahlili yaparlar kendim gittigim için biliyorum

Arkadaşın paylaştığı istanbulvet'e götürdüyseniz orada röntgenin haricinde dışkı tahlili de yapılıyor genelde röntgenden önce dışkı tahlili yaparlar kendim gittigim için biliyorum
Oraya gideceğini pek sanmıyorum arkadaşın ama umarım gider :) İnatla zaman kaybetti :/

Oraya gideceğini pek sanmıyorum arkadaşın ama umarım gider :) İnatla zaman kaybetti :/
Ne saçmalıyorsun sen ya? Ulan bu sitedeki bütün manyaklar benı buluyor. Gıtmedım mı sanıyorsun 2 aydır ugrasıyorum onun ıcın ben terbıyesız herif!! Gıtmedıgım veteriner kalmadı. 5 gun orda ıgne tedavısı oldu!! Bana dedıgı lafa bak. Saygısız

He ben gıtmedım yalan souylıyorum sen gıttın bılıyorsun. Sayfamdan defolun. Bu sitedeki hesabımıda donduruyorum yeter artık cıdden yeter defolun

Ne kadar yersiz ne kadar gereksiz reaksiyon gösteriyorsunuz, eski konularınızı tek tek inceledim, evet gerçekten büyük bir çabanız olmuş lakin maalesef ki ülkemiz ve dünya genelinde üzücü bir gerçek var oda tüm veteriner klinikleri kanatlı hayvanlardan anlamıyor. Bir kısmı ben anlamıyorum diyip sıyrılıyor bir kısmı ise gelen canlıları kobay olarak kullanıyor. Ne yazık ki sizin kuşunuzun başına da bir nebze böyle bir durum gelmiş. Kursaktan örnek alınıp incelenmesi, kültür yapılması gerekilirken yapılmayıp doğrudan enjektör ile tedavi edilmeye çalışılmış teknik olarak yaşaması bile bana göre mucize. Ben sizin emeklerinize hakaret açısından söylemedim lakin dün gitmeniz gereken kliniğin bilgilerini verdim ve altını çize çize genel manada kliniklerin kuşlardan anlamadığını belirttim genel tavrınızdan ötürü gitmeyeceğinizi düşündüm ve bunu belirttim hepsi bu kadar, size ne hakaret ettim nede bir benzeri. Temennim bugün arayıp randevu almış olmanız yönündedir.

Ne saçmalıyorsun sen ya? Ulan bu sitedeki bütün manyaklar benı buluyor. Gıtmedım mı sanıyorsun 2 aydır ugrasıyorum onun ıcın ben terbıyesız herif!! Gıtmedıgım veteriner kalmadı. 5 gun orda ıgne tedavısı oldu!! Bana dedıgı lafa bak. Saygısız
Ne kadar yersiz ne kadar gereksiz reaksiyon gösteriyorsunuz, eski konularınızı tek tek inceledim, evet gerçekten büyük bir çabanız olmuş lakin maalesef ki ülkemiz ve dünya genelinde üzücü bir gerçek var oda tüm veteriner klinikleri kanatlı hayvanlardan anlamıyor. Bir kısmı ben anlamıyorum diyip sıyrılıyor bir kısmı ise gelen canlıları kobay olarak kullanıyor. Ne yazık ki sizin kuşunuzun başına da bir nebze böyle bir durum gelmiş. Kursaktan örnek alınıp incelenmesi, kültür yapılması gerekilirken yapılmayıp doğrudan enjektör ile tedavi edilmeye çalışılmış teknik olarak yaşaması bile bana göre mucize. Ben sizin emeklerinize hakaret açısından söylemedim lakin dün gitmeniz gereken kliniğin bilgilerini verdim ve altını çize çize genel manada kliniklerin kuşlardan anlamadığını belirttim genel tavrınızdan ötürü gitmeyeceğinizi düşündüm ve bunu belirttim hepsi bu kadar, size ne hakaret ettim nede bir benzeri. Temennim bugün arayıp randevu almış olmanız yönündedir.
Evet keske bunu boyle soylemıs olsaydınız da hıc bısı yapmıyormusum gıbı alay eder gbı gulucuklerle yapmasaydınız. Neyın ne nıyetle soylendıgı bellı. Şımdı yazdogınız yazııyı o sekılde soleyebılırfınız. Belkı param yok param oldugu kadarını karsılayabılcegım yerlerı sectım ve bunu burdan yazamadım? Nerden bılıyorsunuz insanları bu sekılde asagılayıp belkı parası olmadıgı ıcın burdan yardım ısteyen ınsanların vıcdanlarını yaralıyorsunuz! Ben hastalandıgı gun goturdum ve gorsenız derdınızkı bu hayvan sabaha cıkmaz cunku bır gecede oldu hersey belırtı bıle vermedı hemen goturdum ıgne oldu 5 gun orda kaldı oksıjen vs verıldı. Once insan olun dahada sayfama bırsey yazmayın. Burda bır kaç kısı harıc recai abı adrian abi harıc bır cogunuz can sıkıntısından mıllete saran alay eden ınsanların vıcdanlarını yaralayan tiplersiniz dahada sayfama yazı yazmayın

Evet üslüp! Dimi insanlarla alay eden arkadaslarınızı savunmaya devam edin. Kapatıyorum bu sayfayı yazıklar olsun sızın ınsanlıgınıza! Kalkıpta baskalarıyla alay eden imalarda bulunan ınsanlrı korumaya devam edın sız. Kıme nasıl konusulur ben cok ıyı bılıyorum yazmayın daha hesabımı kapatacagım sizde boyle insanlıktan uzak devam edın burdan

Geri