Karadeniz Pet

İshale ne iyi gelir?

Evet keske bunu boyle soylemıs olsaydınız da hıc bısı yapmıyormusum gıbı alay eder gbı gulucuklerle yapmasaydınız. Neyın ne nıyetle soylendıgı bellı. Şımdı yazdogınız yazııyı o sekılde soleyebılırfınız. Belkı param yok param oldugu kadarını karsılayabılcegım yerlerı sectım ve bunu burdan yazamadım? Nerden bılıyorsunuz insanları bu sekılde asagılayıp belkı parası olmadıgı ıcın burdan yardım ısteyen ınsanların vıcdanlarını yaralıyorsunuz! Ben hastalandıgı gun goturdum ve gorsenız derdınızkı bu hayvan sabaha cıkmaz cunku bır gecede oldu hersey belırtı bıle vermedı hemen goturdum ıgne oldu 5 gun orda kaldı oksıjen vs verıldı. Once insan olun dahada sayfama bırsey yazmayın. Burda bır kaç kısı harıc recai abı adrian abi harıc bır cogunuz can sıkıntısından mıllete saran alay eden ınsanların vıcdanlarını yaralayan tiplersiniz dahada sayfama yazı yazmayın
Burada kimse sizinle alay etmiyor, bu kompleksi bırakmanızı tavsiye ederim, herkes elinden geldiğince doğru bilgisince yardımcı olmaya çalışıyor...
Bütçenizin var olup olmamasını ben zaten bilemem bilmeye de uğraşamam bu sebeple bunu baz alarak sizinle dalga da geçemem....

Evet üslüp! Dimi insanlarla alay eden arkadaslarınızı savunmaya devam edin. Kapatıyorum bu sayfayı yazıklar olsun sızın ınsanlıgınıza! Kalkıpta baskalarıyla alay eden imalarda bulunan ınsanlrı korumaya devam edın sız. Kıme nasıl konusulur ben cok ıyı bılıyorum yazmayın daha hesabımı kapatacagım sizde boyle insanlıktan uzak devam edın burdan
Ben bu forumda kimseyi birebir olarak tanımıyorum. Burada herkes bir yere kadar anonim ve ben de burada ki herkesi İnternet üzerinde ki hal ve danranışlarına göre tanıyorum. @eyunal'ın sadece bilgili biri olduğunu biliyorum. Gün içinde arkadaşlarıyla nasıl konuşur, ne yemeyi sever bilmiyorum.

Dediği şey üslupsuz değildi, sizin dediğiniz öyle. Bundan daha fazlası da beni ilgilendirmez.

Ne yazikki bazen insanlar art niyet olmadan sorduğun normal soruyu bile ters algılayabiliyor cevapları görünce şok oldum maddi durumum yok orası gereksiz pahalı dışkı analizi yapan başka bir veterinere götüreceğim de yada bu üslupla cevap yazma belki kuşunun durumu duzelmediği için sinirleri bozulmuş olabilir ama bu üslupla cevap vermesini gerektirmiyor bende 3 aydır uğraşıyorum zaten takip edenler bilir en sonunda hastalıkları duzelmeyince kanser şüphesi oldugu ve iç organlarında 2 tane kitle oldugu tespit edildi ne ameliyat ne anestezi oluyor bunlarda biliyorsunuz ne yapalım bizde mi böyle davranalım çok yanlış burada herkez birbirine yardımcı olmaya çalışıyor neyse olan oldu can sıkmaya gerek yok

Kuşu bana getirin. Ya da bahsedilen veterinere gidin yapacağınız masrafı ben ödeyebilirim. Kuş düzelsin..