petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

isirma ile ilgili

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Bora AKINCI tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    Kusu 20 gun once aldim cok uysal omza basima gelor ama ha bire isirma huyu var kondugu yerde buldugunu isiriyor. Ozellikle sacla oynamayi cok seviyor ayni sekilde dudagima gelip isiriyor. Acitmaya basladi. Gaga hala siyah acaba yavru oldugu icinmi boyle? Ne yapmaliyim?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Tepki verirsen kolay kolay vazgeçmez ısırma huyundan. Oynadığı şeylerin sayısını azaltıp elde yem yedirebilirsin sürekli. Daha kolay alışır.

3. Cem Bora AKINCI

Beğenileri:
    0
    Levet abi alismak degil zaten alisik parmak onuzdan inmez ama isirmasi ole meraktan herseyi isiriyor

4. kusku

kusku New Member

Beğenileri:
    0
    çözümü bende bekliyorum

5. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Bunun bir çözümü yok,ısırmayı huy edinmişse kendi vazgeçmesi lazım.Elinizi veye haerhangi bir yerinizi ısırdığında sakınmayın,tepki vermeyin,çekmeyin,bırakın ısırsın.Isırmak silahı bir nevi,başka savunması yok.

6. Yusufcukh

Yusufcukh Member

Beğenileri:
    0
    ısırma sorunu bende de var bakalım nasıl hallolacak. sanırım stres yapıyorlar artık neden ne için orası bilinmez

7. Uğur GÜR

Uğur GÜR New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş dişiyse bu huyundan vazgeçmez bende 7 ay tek dişi kuş besledim ne yaptıysam ısırma huyundan vazgeçiremedim artık dayanılmaz hale gelmişti ve ondan vazgeçmek zorunda kaldm

8. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    burada yazilanlara gore tepki vermeyecekmissin ama bence alakasi yok benim kusumda 2 ay once basladi dudagimi isirmaya artik onada alistimda simdide burnumu isiriyr yakiyr resmen

9. Cem Bora AKINCI

Beğenileri:
    0
    Anlamadim bende kuşun cinsiyetinede karar veremedim

10. 775599

775599 New Member

Beğenileri:
    0
    bnm kendi tecrübem ele alıştırırken fazla sınırları zorlarsanız kazanıyorlar ısırma alışkanlığını sonrasında nası tekrar kaybederler bilelmem :):)

11. Uğur GÜR

Uğur GÜR New Member

Beğenileri:
    0
    Bİ resim atarsanız onla ilgili bilen arkadaşlar yorum yapabilir cinsiyetle ilgili..Şimdi şöyle bişeyde var ben kendim şahit oldugum seyleri söyledim her dişi kuş ta aynı şekilde hep ısırırmı bilemem tabiki ama bi kaç arkadaşımda tek dişi kuş besliyor onların kuşlarda aynı şekilde ısırıyor

Sayfayı Paylaş