Karadeniz Pet

Istanbul' dan selamlar

devilstar

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar. Yaşım 27 ve yaklaşık 10 yaşlarındayken limon adında bir muhabbet 'im vardı. Kendisini kaybettiğimde uzun bir süre kendime gelememiştim ve bir daha muhabbet falan bakmak itemedim. Fakat yıllar sonra hayatımda bir eksiklik olduğunu farkettim. Hala ara ara aklıma gelen limon'um gibi neşeli ve eğlenceli bir arkadaşım olsun diye düşünürken, bir arkadaşım bana Pamuk adında bir mubişi hediye etmek istedi. Hemen heyecanlandım. Çocukluğumdaki o duygular birden canlanıverdi ve kendimi 10 yaşında, ölen mubişinin peşinden ağlayan çocuğun içinde buldum.

Başlarda eşim karşı çıkıp istemese de, Pamuk'u görünce o da benim gibi dayanamayarak evinin kapısını kendisine açtı :)
Şimdi Pamukla mutlu mutluyuz :) Kendisi profil resmimde de gördüğünüz gibi dişi bir albinodur. Bilezikli çekoslavak ırkından. 2014 doğumlu :)
Bu forum sitesini de Pamuğuma daha iyi bakmak ve hakkında daha geniş bilgiler bulmak isterken buldum ve hemen üye oldum. Herkese burdan selam olsun.

Ailemize hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

Tekrardan hoş bulduk arkadaşlar. Tecrübelerinizden faydalanmak ümidiyle, şimdiden bilgisinden faydalandığım tüm arkadaşlar hakkını helal etsinler.