petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Istanbul' dan selamlar

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve devilstar tarafından 23 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. devilstar

devilstar New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar arkadaşlar. Yaşım 27 ve yaklaşık 10 yaşlarındayken limon adında bir muhabbet 'im vardı. Kendisini kaybettiğimde uzun bir süre kendime gelememiştim ve bir daha muhabbet falan bakmak itemedim. Fakat yıllar sonra hayatımda bir eksiklik olduğunu farkettim. Hala ara ara aklıma gelen limon'um gibi neşeli ve eğlenceli bir arkadaşım olsun diye düşünürken, bir arkadaşım bana Pamuk adında bir mubişi hediye etmek istedi. Hemen heyecanlandım. Çocukluğumdaki o duygular birden canlanıverdi ve kendimi 10 yaşında, ölen mubişinin peşinden ağlayan çocuğun içinde buldum.

Başlarda eşim karşı çıkıp istemese de, Pamuk'u görünce o da benim gibi dayanamayarak evinin kapısını kendisine açtı :)
    Şimdi Pamukla mutlu mutluyuz :) Kendisi profil resmimde de gördüğünüz gibi dişi bir albinodur. Bilezikli çekoslavak ırkından. 2014 doğumlu :)
    Bu forum sitesini de Pamuğuma daha iyi bakmak ve hakkında daha geniş bilgiler bulmak isterken buldum ve hemen üye oldum. Herkese burdan selam olsun.

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Aramıza hoşgeldiniz.
    Keyifli forumlar.

3. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Hoşgeldiniz, keyifli forumlar olsun.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ailemize hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  6. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Hoşgeldiniz iyi forumlar.

7. devilstar

devilstar New Member

Beğenileri:
    0
    Tekrardan hoş bulduk arkadaşlar. Tecrübelerinizden faydalanmak ümidiyle, şimdiden bilgisinden faydalandığım tüm arkadaşlar hakkını helal etsinler.

Sayfayı Paylaş