Karadeniz Pet

İstanbul İçi Hollanda Cinsi Satılık Muhabbet

Kutluay DOLKAN

Meraklı Üye
Cinsi: Hollanda cinsi
Yaşları: 2 kuş 6 aylık diğerleri 8-9 aylık Sağdaki iki kuş : 21 haziran 2012 doğum tarihi soldaki kuşlar ise 6 aylık eylül veya ekimde yumurtadan çıktılar
Kuşların Durumu : Gayet iyi beslendiler haftada 4 5 kere özel mama takviyesi
Satın Alabilcekler : İstanbul içi / asya yakası / kartal / cevizli
Tel No : 0554 998 12 78 (avea)
Fiyati :35 lira arası kuşun bakımına önem veren alıcılar arasın
kuşların kızışkınlık durumu : onu pek bilemiyorum ama kızgın degiller daha yavrular
Diğer durumlar : kuşlar çift değil hepsi kardeş tahminimce 3 erkek 1 dişi
Sabah : 6.00 ile 14.30 saatleri arası doluyum 12.35 de arayabilirsiniz
Not: Yavrulara iyi bakabilecekler arasın damızlıklar satılık değildir
Burda anneleri babaları : http://b1303.hizliresim.com/17/2/kpc57.jpg

Son düzenleme:
Maşallah güzel kuşlar Hayırlı satışlar...

MaşAllah kuşlar güzel fakat kafes temizliğini çok yetersiz gördüm resimde. Ayrıca kuşlar biraz durgun gibiler.

İstanbul' un hangi yakası neresinde, fiyatları, kuşların kızışkınlık durumları, çiftler mi değiller mi vs. hakkında bilgi verirseniz iyi olur usta

kafesi daha toparlamadım gazeteleri kemirdiklerinden 3 gunde boyle yapıyorlar :D

kardeş k.maraş elbistana otobüs ile gönderebilirsin 1 çift ben alayım hemen muavine 10tl versen getirirler bana ?

Anladım usta. Dediğim gibi diğer bilgileri de eklerseniz iyi olur.

lütfi k.bakma kuşları o kadar uzağa yollamak biraz uzun iş zaten çift değiller koysanda bişey yapmazlar yani

hmm peki yinede saol gerçekten kuşlar güzel 25tl ye daha güzel :D

Ayrıca bunlar yavru mu 6 aylık mı 8-9 aylıklar mı? Hepsinin yakından resmini çekebilirsiniz tabi resim daha anlaşılır olsa iyi olur. Fiyat uygun yakın olsaydık belki alabilirdim.

dur o bilgiyide paylaşıyım

bütün bilgiler güncellendi

Usta ayrıca -sizin isteğinize kalmış ama şahsen gerekli görüyorum- anaçların resimleri de konulabilir. Çünkü safkan olup olmadıkları bilmek isteyenler olacaktır.

güzel bakan olsun fiyatta sıkıntı yok zaten sadece kuşuma iyi baksın

cihat anaç v.s o taraftalrda bi bilgim yok ne gerekirse söyle koyiyim hemen anne baba dıyorsun anladığım kadarıyla ?

Ben kızışkınlık durumlarına göre almak isterdim 1-2 tanesini. Ama Avrupa yakasındayım.

Evet usta ana-babadan söz ediyorum. İsteklerimi mazur görün fakat gerekli olduğunu düşünüyorum. Bugün nice üretici bile ırklar konusunda bazen çelişebiliyorlar.

Son düzenleme:
babasını jumbo kırması diye almıştım ama hollanda cinsi cikti

bi yerde buluşabilirsek olabilir aslında

Belki olabilir ustam fakat kuşların resimlerini net olarak görmem lazım ve karşıya ne zaman geçebilirim bilmiyorum açıkçası.

ok ayarlarız onu

ana babanın fotosunu koyayım bıraz eskı ama sımdı kuluçkada çekemem o yuzden

Geri