Karadeniz Pet

işte bizimkilerin son halleri =)

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
G

Gokay Akgul

Guest
Arkadaşlar son resimleri bunlar fakat benim küçük bir sorunum var. Bu kuşları saldığım zaman pek içeri sokamıyorm suan saat 23:47 ama daha sokamadım kafese :( ne yapabilirim.

mx1d2.jpg

mx1g4.jpg

mx1hw.jpg

mx1l8.jpg

çit olanları serbest bırakmamalısın eğer yavru istiyosan

Maşallah ikiside birbirinden güzel..Fakatüretmek istiyorsan kafesten çıkarmamalısın..Kafesedetekrar koymak istersen ışığı kapatınca gözleri görmez sabit kalırlar ve sende kolayca yakalar kafese koyarsın..

Işıl hanım & Serkan bey bu dişinin yaşı daha müsait değil sanırım.. gece yakalayınca korkuyorlar. ışığı açıp tekrar kafese elimle yönlendiricem öyle giriyorlardı. 2sininde yaşı hakkında bir tahmin yapabilirmisiniz :)

Erkek yaklaşık8 10 aylık var ve erişkin kuş olmuş damızlık denebilir..dişideçok küçük yavru sayılmaz..Bence yuvalık takmalısın ..Tabii dişinin biraz kızışması lazım ama kuşları salarak değil kafeste tutarak..

abi yuvalığım da var sana hemen yuvalıkla ilgili bir fotograf iletiyorum :) birde kafesin kapısı yanlışlıkla kapanmıs galiba o yüzden korkmuşlar hayvancıklar :) istemediler girmeyi ama ışıgı açtım girdiler :)
mx26h.jpg

içeri girmiyorlarsa salma :D zaten dişi küçük sayılmaz fazla kızışsın yeter :D nijer tohumu koy yemine

Geri