petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

işte bizimkilerin son halleri =)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gokay Akgul tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Gokay Akgul

Arkadaşlar son resimleri bunlar fakat benim küçük bir sorunum var. Bu kuşları saldığım zaman pek içeri sokamıyorm suan saat 23:47 ama daha sokamadım kafese :( ne yapabilirim.

2. Işıl KEGEÇ

çit olanları serbest bırakmamalısın eğer yavru istiyosan

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah ikiside birbirinden güzel..Fakatüretmek istiyorsan kafesten çıkarmamalısın..Kafesedetekrar koymak istersen ışığı kapatınca gözleri görmez sabit kalırlar ve sende kolayca yakalar kafese koyarsın..

4. Gokay Akgul

Işıl hanım & Serkan bey bu dişinin yaşı daha müsait değil sanırım.. gece yakalayınca korkuyorlar. ışığı açıp tekrar kafese elimle yönlendiricem öyle giriyorlardı. 2sininde yaşı hakkında bir tahmin yapabilirmisiniz :)

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkek yaklaşık8 10 aylık var ve erişkin kuş olmuş damızlık denebilir..dişideçok küçük yavru sayılmaz..Bence yuvalık takmalısın ..Tabii dişinin biraz kızışması lazım ama kuşları salarak değil kafeste tutarak..

6. Gokay Akgul

abi yuvalığım da var sana hemen yuvalıkla ilgili bir fotograf iletiyorum :) birde kafesin kapısı yanlışlıkla kapanmıs galiba o yüzden korkmuşlar hayvancıklar :) istemediler girmeyi ama ışıgı açtım girdiler :) [​IMG]

7. Ezel ALBAYRAK

Hayırlı olsun gökay.

8. Hakan GÖLGE

içeri girmiyorlarsa salma :D zaten dişi küçük sayılmaz fazla kızışsın yeter :D nijer tohumu koy yemine

9. Gokay Akgul

Eyvallah usta :) :)

bulursam alıcam nijer tohumu merkezden. :) hayırlısı artık bakalım

Sayfayı Paylaş