petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jumbo kuşlar hareketsiz mi olur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve general1034 tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    Jumbo İngiliz bir yavrum var. çok hareketsiz. sadece yürür uçmaz. en fazla zıplar bi karış uzağa. ne dersiniz.

2. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Jumbolar öledir biraz üşengeç çiftleşmesi bile zordur.

3. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    hmm yeni almıştım verecem yarın uyuşuğu. jumbo besleyen var mı başka ?

4. Ertan81
    Gizli

Ertan81 Guest

Bendede var 2 tane jumbo tembeller evet, ama erkek jumbo ve disi normal ciftlesti 10 tane yumurta oldu 3 tanesini anne kirdi suanda 7 yumurta var, baba jumbo anne normal.

5. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    jumbo deneyimi olan başka ?

6. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    aynen yazılanlar gibi olur jumbolar bende de var bir çift erkek fena degil ama dişi yem yemeye bile üşeniyor o derece yani :)

7. Samet Çağlar
    Gizli

aynısından bende de var bi tane deli ediyor beni :D

8. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

bende bir takım var ama sürekli mıncıklıyorum hareketlendirmek için erkek tüyde diye fazla ugraşmıyorum ama dişisini hergün nezaman fırsat bulsam sürekli dürtüyorum hantal olmasınlar diye bakalım şimdilik iyiler ileride ne olur bilemem tabii

9. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    jumbolar cok usengecdir tembeler disiler neredeyse hic yemlemezler hep erkek yem getirip kusar ciftlesmesi cok zor ben 2 sene bekledim gene olmadi bende vermisdim kuslari.

10. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    Fazla üsşengec onun yerine yerli veya bir Çekoslovak al daha iYi

11. Ahmet GEZEN
    Gizli

yorumlar fazla abartılmış :) bende 2 Showlar ikiside gayet sağlıklı. bir koca yemliği 1 günde 1 tanesi bitiriyor. tamam cüsselerinden hop oraya hop buraya sıçramıyorlar tellere tutunarak geziyorlar ama kafesleri yeteri kadar büyük olursa gayet hareketliler. özellikle erkeği cilve dansı yaparken görmelisiniz dişiye. hantal olduklarında yerliler kadar hareketli değiller ama bence en zevkli baktığım kuşlarım.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. Jumbo muhabbet kuşu tembel