petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaç gün ara ile yumurtlar???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Duman38 tarafından 9 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Duman38

Duman38 Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar daha önceki konumda paylaşmıştım, dişi kuşum ilk 2 yumurtayı kırıp atmıştı, daha sonra yuvalığa bolca yeni talaş koyduktan sonra sağlam şekilde yumurtlamaya devam etti.

İlk 2 yumurta kırıldıktan sonraki ilk sağlam yumurta 29 mart da geldi
    ikincisi 31 martta
    üçüncüsü 2 nisan da geldi. bu 3 yumurtaya yatmaya başlamıştı.
    ara ara kontrol ediyordum ve başka yumurta yoktu.
    Biraz önce eve geldiğimde birdaha kontrol ettim ve 4. yumurtada gelmiş.

SORU: şimdi bu yumurtanın 5-6 gün sonra gelmesi normal mi bunu öğrenmek istiyorum. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

(NOT: kuşların ilk kuluçkası değil daha önce 5 te 5 yavru vermiş kuşlar)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

Yok ku kimseden cevap...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:45 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

arkadaşlar cevaap verecek kimse yok mu? 5 gün aradan sonra yumurta gelmesi normal mi?

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    normal sorun yok yattıgı surece belkı bır yumurta daha yapabılır eger cıftleşmeye devam edıyorsa

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Normal bir sıkıntı yok maşallah kuslariniza

Sayfayı Paylaş