petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kaçan Kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Refik TEBER tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Refik TEBER

Arkadaşlar beyaz sarımsı kuşum İstanbul/Gazi mahallesi/Cem dügün salonunun ordaki evimden yaklaşık 1 hafta önce kaçmış bulunmaktadır görenlerin bildirmesi önemle rica olunur resim eklenir bulursam bi şekilde karşılıgını hallederizde yeterki bulunsun

2. Sevtap DERİN

Kaçan kuşun bulunduğunu hiç duymamıştım ama inşallah bulursunuz.

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bulunacagını pek sanmam. Ama umarım bulursun.

4. H. Mehmet YILDIZ

Umarım biri bulup sahiplenmez inş bulursun.

5. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    abi bu kedi köpekmi görseler bile yakalaması zor ama inş bulursun.

6. Refik TEBER

Kaçan kuş öyle bi kuştuki insan sanar gören sabah kaçtı sonra balkona geri geldi 1 saat sonra bizimkiler bidaha kaçırmış nereye gittiginide görmemişler gidiş o gidiş bi bulsam dünyalar benm olur vlla

7. Yener GÜNGÖR

Al benden de o kdr benimde 3 kuşum kaçtı biri bile gelmedi geri :( ama onların yerine yen bir kuş yakaladım :))) tabi rengi gök mavisi, Refik arkadaşım senin kuşun değil ama maalesef :( olsaydı inan arardım seni inşallah gelir kuşun geri yada bulunur.

8. armand0

armand0 Guest

Bir defa kaçırmıssınız sonra önlemini almanız lazımdı ikinci sefer nasıl başardınız hayret ediyorum

9. Refik TEBER

Kuşu yakaladıktan sonra ben yatmıştım kuş dışardeyken balkonu açınca direk fırlamış aldıya bikere özgürlüğün tadını kerata ben uyuyo olmasaydım kaçarı yoktu

10. Refik TEBER

Senin düşünmen yeter kardeşim saolasın yinede

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kaçan muhabbet kuşu nasıl bulunur