Karadeniz Pet

Kafes düzeni nasıl?

levent5050

Meraklı Üye
Selam arkadaslar, kafes düzeni okaymidir?
Aralarina kafes bölmesi koydum telden. Acaba kontroplakmi koysaydim? Birbirlerini görmemeleri icin?
046c247ddd131a402b6e992494e17ba0.jpg

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Aralarina kafes bölmesi koydum telden. Acaba kontroplakmi koysaydim? Birbirlerini görmemeleri icin?

Selam, sadece eşleriyle ilgilenmeleri için birbirlerini görmemeleri daha iyi olacaktır. Aynı sebep yüzünden aynalarıda çıkartmanız gerekli.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam, sadece eşleriyle ilgilenmeleri için birbirlerini görmemeleri daha iyi olacaktır. Aynı sebep yüzünden aynalarıda çıkartmanız gerekli.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aslm. Ayna yok kafeste. Sagolun öneri için.

Yuva gayet düzenli elinize sağlık çok beğendim. Zaten birbirlerini görmüyorlarsa hiç sıkıntı yok.

Yuva gayet düzenli elinize sağlık çok beğendim. Zaten birbirlerini görmüyorlarsa hiç sıkıntı yok.
Tsk. Suan birbirlerini görüyorlar. Bazi arkadaslar görsünler daha iyi olur birbirlerini Gaza getirirler dedi Bazi arkadaslar görmesin tel yerine kontroplak koy dedi. Bende suan kararsiz kaldim :/

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk

Eğer bir tarafta dişiler diğer tarafta erkekler yoksa ve tellerden birbirlerine kur yapmaya çalışmıyorlarsa birbirlerini görmelerinin faydası olacaktır. Ortamda kendi türlerinden ne kadar çok canlı varsa, çiftleşme ihtimalleri de o kadar artar

Yuvalığı yan mı koydunuz? Bu haliyle yuvalığın sizin açabileceğiniz kapısı pek de açamayacağınız bir noktada kalıyor gibi. Yanlış mı görüyorum? Yuvalık tüneğini de kullanamıyorsunuz sanırım bu haliyle. Veya içeride folluk var mı bu şekilde?
Bunların haricinde çok beğendim kafesi.

Yuvalığı yan mı koydunuz? Bu haliyle yuvalığın sizin açabileceğiniz kapısı pek de açamayacağınız bir noktada kalıyor gibi. Yanlış mı görüyorum? Yuvalık tüneğini de kullanamıyorsunuz sanırım bu haliyle. Veya içeride folluk var mı bu şekilde?
Bunların haricinde çok beğendim kafesi.
Selam, yuvaligin kapisi üstten aciliyor. Yuvaligin tüneginide kullaniyorum. Tsk.

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk