Karadeniz Pet

Üretim için kafes düzeni

YavuzSelimT

Yeni Üye
15888477136361294960494146722975
Arkadaşlar merhaba.Muhabbet kuşlarım baya kızışmış durumdaydı bende biraz araştırdım ve genelde tek tünek kullanılmalı yazıyordu.Sizce bu kafes düzeni iyi mi?Son olarak kargoda gelmesini beklediğim daha büyük ve folluklu yuvalık var geçici olarak bu küçük olanı taktım.Dişi kuş baya ilgili şuan ben yazıyı yazarken dahi içinde sağı solu kemiriyor.Yeni yuvalığı taktığım zaman yabancılık çeker mi? Şimdiden teşekkürler...

Bu kafes küçük yuvalık takılmamış. Ben olsam bu kafeste uremezdim.

Arkadaşlar merhaba.Muhabbet kuşlarım baya kızışmış durumdaydı bende biraz araştırdım ve genelde tek tünek kullanılmalı yazıyordu.Sizce bu kafes düzeni iyi mi?Son olarak kargoda gelmesini beklediğim daha büyük ve folluklu yuvalık var geçici olarak bu küçük olanı taktım.Dişi kuş baya ilgili şuan ben yazıyı yazarken dahi içinde sağı solu kemiriyor.Yeni yuvalığı taktığım zaman yabancılık çeker mi? Şimdiden teşekkürler...
45*35 Üretim kafesi alın. Bu kafes küçük.

Düzen doğru fakat yukarıda arkadaşların da söylediği gibi kafesiniz küçük.

Kafesi büyütmemin tam olarak bana yararı ne anlamış değilim.Yuvalık küçük olsa neysede kafesin küçük olmasının dezavantajı nedir?
Kafes küçük olduğunda kuşlar yeterli bir şekilde hareket edemediği için ilerleyen zamanlarda yağlılık problemi ile karşılaşabilirsiniz.

Kafesi büyütmemin tam olarak bana yararı ne anlamış değilim.Yuvalık küçük olsa neysede kafesin küçük olmasının dezavantajı nedir?

Size yararı olmaz çünkü kafeste yaşayan ve üreyen siz değilsiniz.

Hayvanlar için daha geniş alana ihtiyaç var yağlanmamaları daha rahat haraket edebilmeleri için büyük kafes lazım.

Hayvan sahiplenmeden yada üretim yapmadan önce hayvanların bakım, beslenme, hastalık ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak sahiplenenin.