Karadeniz Pet

Kafes konumu ve sicaklik

Emre Ünaldı

Meraklı Üye
Arkadaslar benim ciftim salond duruyir ama cok rahatsiz oluyorlar ve sehpa uzerindeler
IMG_20161110_175010.jpg

Ben yerlerini degistirmek istiyirum ve iki secenegim var biri calisma odam sicakligi 16 derece fln gunes aliyo ama burda yattigim icin bi sikinti olur mu bana ve aksamlari abim bu odada sigara iciyir
IMG_20161110_174946.jpg
koyacagim yer
IMG_20161110_174958.jpg

Digeri yer ise mutfak balkonumuz bu balkon kapali ama soguk oluyo 13 derece veya daha az gibi tam olcmedim ama bura sessiz sakin ve girip cikan yok
IMG_20161110_174800.jpg

Koyacagim yer
IMG_20161110_174809.jpg
posetlerin oldugu yere koycam
Ve son olarak disi kusum erkek kusu kasiyir erkek bisey yapmiyo esler mi ve bunlardan yavru almak icin en uygun yer hangisi
Yazan yazmayan herkesten allah razi olsun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lutfen biri acil cvp vereblir mi

Kuslarin yerinin degismesi lazm

Odaniz yukseklik konum olarak guzel gece gec yatarsaniz problem gun isigi ile uyuyup uyanmalari iyi olur sigara icilen ortamda beslenmez onun icin olmaz balkon elvesrisli lakin soguktan etkilenirler karar sizin

Yani cok soguk deil oda daha sicak

Balkonda dursalar sessuz sakin ortam birde ustlerini yanlarini ortu ile ortsem sicaklik saglar mi olur mu yavru alabilir miyim ora gunduz isik alir gece kararir sicakligini on uc derece olarak olctum gecenlerde

Giriste kuslariniz gelen gidenden etkileniyordur birde alcak yuksektede degiller balkonun derecesi uygunsa oraya koyun

İste dereceden emin olamadigimdan bende

Yani sohuktan olmezlerde yavru alabilir miyim diye 15 derece de yavru alabilir miyim ustune ortu ortsem

Üstüne örtü ortulmez en mantıklısı yine odada bakmak

Kuslari balkona koyun. Kış aylarinda bi kalorifer yakın önlerinde. Soğuğu hafif kırsa yeterli. 10 derecenin altına düşmezse bir şey olmaz. Ancak balkon hava alıyosa kuşlar hastalanır. Bunu da söylemek gerekir

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuslari balkona koyun. Kış aylarinda bi kalorifer yakın önlerinde. Soğuğu hafif kırsa yeterli. 10 derecenin altına düşmezse bir şey olmaz. Ancak balkon hava alıyosa kuşlar hastalanır. Bunu da söylemek gerekir

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Balkonda kalorifer yakma imkanim yok ama suan sicaklik aksamlari 16 sabahleri 18 derece oluyo diye olctum simdi
Bide 10 derece de yavru alinabilir mi hava konusuna gelince oyle buyuk bi hava akimi girmiyo sadece demirden profilller var pinapen deil ondan

Balkonda kalorifer yakma imkanim yok ama suan sicaklik aksamlari 16 sabahleri 18 derece oluyo diye olctum simdi
Bide 10 derece de yavru alinabilir mi hava konusuna gelince oyle buyuk bi hava akimi girmiyo sadece demirden profilller var pinapen deil ondan

Olmaz o zaman

Daha once balkonda kus beslemistim ama yavru almada sikinti olur mu diye sordum ben peki kuslari odaya alsam sigara icilmese odada kuslar durdugu icin abim o odada kaliyo yatiyo kuslardan etkilenir mi tozlarindan fln saglik acisindan

Sen kuşları balkona koy cam açma yeter ceyrana maruz kalmasınlar 3 günde bir mama ver fazla rahatsız etme

Geri