petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes seçimi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih Özdemir tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Salih Özdemir

Salih Özdemir New Member

Beğenileri:
    0
  2. ibrahimtekel

Beğenileri:
    0
  3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Mümkünse kafesi bir kuşçudan alın..İnternetten alınca biraz pahalı gibi geliyor bana bilmiyorum..iAma bu kafes uygundur diye düşünüyorum..

4. Salih Özdemir

Salih Özdemir New Member

Beğenileri:
    0
    Yarın eminönüne gitmeyi düşünüyorum ama bu kafes veya kuşumun rahat edeceği bir kafes bulabilir miyim diye endişe ediyorum. Teşekkürler

5. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    bulursunuz bence..Elden almak daha iyi ne olduğunu biliyorsun en azıyla..

6. zeren

zeren New Member

Beğenileri:
    0
    Kafes eni biraz küçük geldi bana, kafesin kapısı genellikle açık duracak, kuşun kafes dışında uçmasına veya kafes üzerinde tünekleme imkan vs. sağlayacaksanız olabilir ama genellikle kuşu kafeste saklayacaksanız eni 50 cm den aşağı olmaması daha iyi olur bence.. Küçük kafesler hayvanın psikolojisini bozabilir, hatta bedensel gelişimini de baskılayabilir gibi geliyor bana..

Birde kafesleri sağlamlığı açısından görerek almak daha doğru... internette mağazaları araştırın sonra gidin görerek alın derim..

#6 zeren, 17 Eylül 2014
    Son düzenleme: 17 Eylül 2014
  7. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    petshopdan alın ital bi kafes değilde her yerde bulunan bi kafesi internetten daha yüksek bi fiyata almayı doğru bulmuyorum genede tercih sizin o kafes uygun kuş için

8. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    Benim kafesımde bu modelın ustu duz olanı memnunum fıyat konusunda araştır emınonundekı fıyatlarda dusuk degıl

9. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    yiğit kafes kordon kafes naturbird bu üçüne internetten bakın kargosu çok tutmaz kargoyla beraber ucuza gelir

Sayfayı Paylaş