Karadeniz Pet

Kafesim küçükmü ?

• Konbuyu başlatan Samet YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
S

Samet YILDIZ

Guest
Arkadaşlar kafesim sizce kuşlarımın hareket ve çiftleşmeleri için küçükmü ? çift haneli kafesimden küçüğe geçtim kuşçu küçük kafesler daha iyi dedi.he bide dişi kuşum sizce hamilemi hergün çiftleşmeye çalışıyorlar erkek tek ayağını atıyor üstüne sonra geri iniyor :( yuvalığada girmiyorlar?

u5jk3.jpg

u5jnt.jpg

Kuşlar hazır kafes tamam. Sadece zaman gerekiyor. Onlar gerekeni gerektiği zaman yapar siz ilgilenmeyin. Bu arada yuvalığın ağzı baya büyükmüş.

Bana boyutları gayet uygun geldi. Sonuçta çifthaneleri ikiye böldüğümüzde bu boydan daha küçük kafes oluşuyor

kafes normal ufak değil. kuş yumurta yok gibi kuyruk düşüp kamburlaşmamış.

Kuşlar hazır kafes tamam. Sadece zaman gerekiyor. Onlar gerekeni gerektiği zaman yapar siz ilgilenmeyin. Bu arada yuvalığın ağzı baya büyükmüş.

İlgilenmiyim diyorum içerdeki yemliği değiştiriyim derken pat diye omuzuma geliyor inmiyor hıyar :D:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:20 --

Bana boyutları gayet uygun geldi. Sonuçta çifthaneleri ikiye böldüğümüzde bu boydan daha küçük kafes oluşuyor

Teşekkür ederim :) en olarak öyle ama açıncada kocaman oluyorlar kafalarına göre takılıyorlar :):) o yüzden küçüğe aldım :D

Geri