petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesim üretime uygunmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cravit35 tarafından 8 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Cravit35

Cravit35 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlrr sizde kafesim üretiö için çiftleşmeleri için uygunmu? Değilse önerileriniz nelerdir.

#1 Cravit35, 8 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 23 Temmuz 2015
  2. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    kafesiniz biraz küçük ama daha güçük kafeslerde üretim yapıldığı olmuştur. herşeyin tam olur çiftleşcek diye birşey yok kötü şartlardada üretim oluyor

3. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    hocam benimde 2 çift kuşum var ama ayrı ayrı kafeste böyle tek kafes halinde bakmak istiyorum bu tür kafesleri nerde bulabilirim acaba izmir de yaşıyorum ? konuyla alakasız ama bilemedim işte..

4. ilker şahin

kafesiniz güzel böyle bi kafeste bana lazım şehir olarak nerden aldınız.

5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    güzel cifthane ama tünekleri yanlıs yerleştirmissiniz asagı tarafa 2 tane yan yana takın yuvalık agzına yakın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:24 --

benim konuyu incelerseniz yardımcı olabilirim bayadır gitmiyorum ama
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/malzeme-ve-aksesuar-satanlar/sifir-cifthane-80lik-60-lik-satilik-21068.html

6. ilker şahin

ben ön tarafı yatay istiyorum.

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş