Karadeniz Pet

Kafeslerin yerlerini değiştirdim

messevim

Meraklı Üye
Muhabbet kuşlarini ve hint bülbüllerini misafir odasına koydum. Fazla rahatsız etmemek için. Yalnız kafeleri yere koydum. Bir sıkıntı olurmu acaba?
6faadbc504de7de2f0ba0dc637f50229.jpg

92a39501d414980d31e9716d29a5e9c0.jpg

0d50545ca888cd7b7ece3022efdadbd9.jpg

10f7e1ce7450fe2bf0b90d010ab89f25.jpg

Yüksekte kendilerini daha güvende hissederler genelde ama fazla kullanılmayan bir oda ise rahatsız olmazlar.

Yüksekte kendilerini daha güvende hissederler genelde ama fazla kullanılmayan bir oda ise rahatsız olmazlar.
Masa olsa masaya koyacaktım ama boşta masa yok bende mecbur yere koydum. Dediğiniz gibi pek girilmiyor odaya. İnşallah rahatsız olmazlar

JY-S3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kitaplığın üstü müsaitse oraya koyabilirsiniz.

Ben yerde sikinti yasamistim.duvara raf yaptim ve oraya koydum cifthaneyi kuslar kendilerini insanin gogus izasinin uzerinde olduklarinda guvende hissederler yerde otmuyorlardi bile sizde sikinti yasayabilirsiniz.

Kitaplığın üstü müsaitse oraya koyabilirsiniz.
Kitaplığı üstü çok yüksek gelir kafesleril için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Ben yerde sikinti yasamistim.duvara raf yaptim ve oraya koydum cifthaneyi kuslar kendilerini insanin gogus izasinin uzerinde olduklarinda guvende hissederler yerde otmuyorlardi bile sizde sikinti yasayabilirsiniz.
Öyleyse bir masa ayarlamaya çalışayım.

Kitaplığı üstü çok yüksek gelir kafesleril için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Öyleyse bir masa ayarlamaya çalışayım.

bence cok faydasini gorursunuz.

Geri