Karadeniz Pet

kanadı mı kırıldı ?

Doğu kan

Meraklı Üye
arkadaşlar dişi hint bülbülü tabana yumurtlamış alıp yuvalığa koyarken erkek bu sırada elimin altından sıyrılıp dışarı kaçtı ve karşıda duran dolaba vurduktan sonra düştü ordan da uçarak avizeye kondu. bu sırada ışığı hemen kapayıp yakaladım koydum geri kafesine fakat yemliğine gidip bi yudum su içtikten sonra yere atlayıp zıplamaya başladı dışkısı yapışmış gibi.. ve aşırı derecede kaşınmaya başladı. bende bu sırada izlerken kanadında tuhaflık farkettim birisi yarım cm aşağıda gibi kırılmış olabilir mi ?

yLvBmj.jpg

Son düzenleme:
Resim kalitesi çok kötü. Kırık olması zaten resimden anlaşılmaz. Acı çektiğini düşünüyorsanız hemen bir hekime götürün. Geçmiş olsun. Umarım birşeyi yoktur :(

Resim kalitesi çok kötü. Kırık olması zaten resimden anlaşılmaz. Acı çektiğini düşünüyorsanız hemen bir hekime götürün. Geçmiş olsun. Umarım birşeyi yoktur :(

valla hocam acı çekiyo mu bilemiyorum ama yemini yumurtasını yiyip uyudu. birde 2-3 saatte bir çiftleşir hep. yarın sabahta çiftleşirse sorun yoktur herhalde. araştırma yaptım biraz kuşların acı eşikleri çok düşükmüş ama yine de huzursuz oldum

Kırık olsa avizeye uçması mümkün olmazdı. İncinmiş büyük ihtimal.
Geçmiş olsun.

bende öyle düşündüm hocam. fotoğrafta incinmiş gibi mi görünüyor peki ? ayrıca diğerlerini yakalamak içinde uzun süre uğraştım. denizde balık yakalamak gibi diyebilirim çok ter döktürdüler bana

Geri