Karadeniz Pet

kanat uçları kirli bembeyaz olsun istiyorum

• Konbuyu başlatan Seda Kurşunlu Çal
  • Başlangıç tarihi
S

Seda Kurşunlu Çal

Guest

merhaba işte bu benim Baattin'im :) alışsın diye binbir uğraş verdiğim, sevdiğim :) kanatlarının ucu kirli ne yapabilirim? ayrıca diğer fotoğraflarını da paylaşacağım.

bu da benim yaptığım oyun alanı düzeneği da oyuncaklar ekleyeceğim

oyun alanına kendi gitmiyor anca nen elimle koyarsam durup kenardan sarkan iplerle felan oynuyor. ayrıca kornişin üstüne yastık felan koydum oralara tüneyip saatlerce bekleyemesin diye :) böylece zorunlu olarak elime konuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ne kadar güzel bir oyun düzeneği oluşturmuşsunuz :)
çok beğendim
kanat ucu meselesine gelince kuşu tamamen yıkamak istemiyorsanız kanat uçlarını ıslatın sabunla yıkayın bembeyaz oluyor
benim dişimin rengi beyaz ben tamamen bebe şampuanıyla yıkıyorum :)

ne kadar güzel bir oyun düzeneği oluşturmuşsunuz :)
çok beğendim
kanat ucu meselesine gelince kuşu tamamen yıkamak istemiyorsanız kanat uçlarını ıslatın sabunla yıkayın bembeyaz oluyor
benim dişimin rengi beyaz ben tamamen bebe şampuanıyla yıkıyorum :)

teşekkür ederim ama kendisi bayılıp da gidip konmuyor :) zil falan asıcam daha.
kanat uçları için dediğinizi yapayım ozaman

eviniz sıcaksa kuşun kendi yıkanması için ılık su hazırlayabilirsiniz. havalar soğuk olduğu için sizin kuşu yıkamanızı tavsiye etmem, çok kolay üşütüp hasta oluyorlar çünkü.
oyun alanı pek güzel olmuş, birkaç renkli oyuncakla kuşunuzun evdeki favori alanı haline gelebilir ;)

Havalar ısındığında banyo yaptırırsınız, zaten tüy değişimine girecektir kendine gelir zamanla. Beyazlamazsa da beyazlamasın önemli olan sevginiz, tipi değil. Öyle değil mi?

...

benim nacizane görüşüm eger kafesin altına renk cıkaracagı gazete,dergi v.s onlardan koyarsanız onların boyası kusa bulasıyor valla bende de beyaz albino var ona özel kafes yaptırdım tabana dokunmuyor boylece bembeyaz kalıyor sımdı havalar soguk hıc yıkama ısıne gırmeyın derım tuy degısımıne gırdıkten sonra kafes altına dıkkat edın derım benım fıkrım budur tabıkıde ustadlar daha dogrusunu bılırler

Geri