petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kardeş eşleştirmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Kardeş kuşlar çiftleşirse yavrular sakatmı doğar yada ne gibi sıkıntılar çıkar ?

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    ben akraba evliliğine benziyor diye biliyorum yani sakat çıkma ihtimali varmış galiba :D

3. Hürkan YILMAZ

Ben sordum bi kuşçuya sıkıntı olmaz filan dedi ama adamda belki bilmiyodur yanlış bilgi almak istemedim varmı bilen ?

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    arada kuluçka farkı varsa sorun olmuyor genelde.. aynı kuluckanın yavruları ise sakat dogma gibi sorunlar ortaya cıkıyor

5. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Muhammet Çelik'e sordum olmaz dedi hem günay hem yavruların sakat olma riski var.

6. tansel canbaz

Benimde yaşadığım deneyimlerden biri olarak kardeş kuşların çiftleşmesinden aldığım yavrularda tüy yolma sorunu vardı kuşlar sakat çıkmadı ama tüylerini yoldukları için uçamıyorlardı.

Sayfayı Paylaş