Karadeniz Pet

kedi ve kuş aynı evde?

vecihi hürkuş

Yeni Üye
herkese selamlar.benim 1 yaşını yeni aşmış vecihi adında sevimli bir kuşum var.ne zamandır benden eş istiyordu daha yaşı var konuşmayı unutur diye almıyordum.kardeşim bugün eve annesi tarafından terkedilmiş en fazla bir haftalık yeni yeni yürüyen bir kedi getirdi.biraz araştırdım ama içim rahat etmedi acaba kediyle bir arada büyüyrlerse ileride kötü süprizlerle karşılaşablir miyim yoksa gerçekten sorunsuz arkadaşça yaşayabilirler mi?
kdi çok küçük bırakmaya kıyamadım ama kuşumda zarar görsün istemem. şimdilik bu kadar tavsiyelerinize çok acil ihtiyacım var:confused:

Şimdilik birşey olacağını sanmıyorum yavru ama yanılıyor da olabilirim doğalarında var kuşlardan haz etmiyorlar büyüyünce bahçeniz varsa güzel bir yuva yapıp oraa besleyebilirsiniz dost olacaklarini sanmam şimdiden göz önünde bulundurun mazallah kuşunuz zarar gorebilir..

Son düzenleme:
Şimdilik birşey olacağını sanmıyorum yavru ama yanılıyor da olabilirim doğalarında var kuşlardan haz etmiyorlar büyüyünce bahçeniz varsa güzel bir yuva yapıp oraa besleyebilirsiniz dost olacaklarini sanmam şimdiden göz önünde bulundurun mazallah kuşunuz zarar gorebilir..

çok teşekkürler cevapladığın için.ama ben bunu yazdıktan sonra biraz daha araştırdım. kuş evde önceden varsa yavruyla birbirlerine alışacaklarını v içgüdüsel birkaç hareket dışında zamanla-aylar hatta bir sene sürebilirmiş-sorun kalmaz deniyor.malesef bahçem yok,tavşanımdan kalma bir kafeste tutuyorum.daha aynı odalarda bile olmadılar.bende senin gibi güvenemiyorum ama acaba alıştırmak için geç mi kalırım diye de düşünüyorum. kafam çok karışık.

Geri