Karadeniz Pet

kısırmı

yusufkral

Onursal Üye
Slm dişi õlunce yeni dişi aldım ilk3 hafta önce çiflestiklrini gõrdum ama hergun olmamak kaydıyla arada ciftlestiklerini gørüyorum. Arada genelde dişi haciyor erkek ayak atıyo dişi kovaliyo kovaliyp dekn usun ustune gidiyo ciftlesmemek icin ... Dişi zgenelde hep yuvada duruyor erkeke besliyor dişi ama bir ykurtlamadı normalmi kısırmi sizce....degirli yorumlarınızı bekliyorum.....

Bazan benimde başıma gelen ender durumlardan bi tanesi erkek ne kadar binsede dişi hazır olmadıgı sürece yumurta bırakmaz.. bende bir takım show çiftleştikten 20 gün sonra yumurtladı ve yumurtaları dolu.. o 20 gün zaarfında hiç çiftleştiklerini de görmedim.. biraz kendi hallerine bırakıp sabredin derimmm

Dişiyuvadan cıkmıo 1 aydır demek 20 gun dihon kisir degildir demi

Dişiyuvadan cıkmıo 1 aydır demek 20 gun dihon kisir degildir demi

hemen kısır teşhisi koymak yanlıs.!!!.. yumurtalarda bos çıkarsa bnun birçok nedeni var !!!

çiftleşme olduysa 25 gün içinde yumurtlar bunu kuslarının yasıda etkiler... çok genç ve yaşlı olması mesela 9 aylıktan büyük 3 yaşından küçük olmalı normalde

Kuş 2 yaşında ...boş yumurta erkek lisirsa olur disi oisirsa omur boyu yumurtlama

Geri