petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kısırmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Slm dişi õlunce yeni dişi aldım ilk3 hafta önce çiflestiklrini gõrdum ama hergun olmamak kaydıyla arada ciftlestiklerini gørüyorum. Arada genelde dişi haciyor erkek ayak atıyo dişi kovaliyo kovaliyp dekn usun ustune gidiyo ciftlesmemek icin ... Dişi zgenelde hep yuvada duruyor erkeke besliyor dişi ama bir ykurtlamadı normalmi kısırmi sizce....degirli yorumlarınızı bekliyorum.....

2. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    diş yuvalığa giriyor mu ?

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bazan benimde başıma gelen ender durumlardan bi tanesi erkek ne kadar binsede dişi hazır olmadıgı sürece yumurta bırakmaz.. bende bir takım show çiftleştikten 20 gün sonra yumurtladı ve yumurtaları dolu.. o 20 gün zaarfında hiç çiftleştiklerini de görmedim.. biraz kendi hallerine bırakıp sabredin derimmm

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Dişiyuvadan cıkmıo 1 aydır demek 20 gun dihon kisir degildir demi

5. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    hemen kısır teşhisi koymak yanlıs.!!!.. yumurtalarda bos çıkarsa bnun birçok nedeni var !!!

çiftleşme olduysa 25 gün içinde yumurtlar bunu kuslarının yasıda etkiler... çok genç ve yaşlı olması mesela 9 aylıktan büyük 3 yaşından küçük olmalı normalde

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Kuş 2 yaşında ...boş yumurta erkek lisirsa olur disi oisirsa omur boyu yumurtlama

Sayfayı Paylaş