petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

alışkın kuş kısırmı olur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut aktaş tarafından 16 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benim ele alışkın bir kuşum vardı hemde cok azgın dişi aldım 10 gün içinde yumurta yaptı dişi fakat 3 4 kuluçkadır boş cıkdı hep yumurtaların hepsi sonra erkek kaçtı balkondan bende yeni erkek aldım sizce alışırmı dişi suan yumurtası yok bugun aldım daha fakat dişi kavga ediyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION]

#1 umut aktaş, 16 Kasım 2015
    Son düzenleme: 16 Kasım 2015
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Çift olan kuşları eğitmek ve alıştırmak daha zordur. Eğer yavru almak niyetindeyseniz eğitim vermek yerine birbirlerine alışmaları için kendi hallerine bırakmak daha uygun olur.

3. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    eğitim amacım yok kuşum eğitimliydi dişi aldım erkek cok istekliydi çiftleşmeye elimizle bile yapmaya calısıyordu ama yumurtalar hep bos cıkdı 3 4 kulucka sonra erkegi kacırdık bugun yeni erkek aldım dişiyle uyum saglarlarmı ne yapmam gerekli [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION]

#3 umut aktaş, 16 Kasım 2015
    Son düzenleme: 16 Kasım 2015
  4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Uyum sağlayıp sağlamayacağını zaman gösterecek. Hemen belli olmaz. Zarar verici kavga etmedikleri sürece ayırmayın. Erkek yeni geldiği için ortama ve kafese alışana kadar dişi erkeği rahatsız edip didişebilirler. Erkek ortama alışınca üstünlüğü ele alacaktır. Haftada 1-2 gün yumurtalı havuç maması verin.

5. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
  6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Kısa zaman içerisinde belli olmaz şiddetli kavga yok ise ayırmayın takipte olun bereketli üretimler

7. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Umut abi :) yeni kuşun alıstımı

Sayfayı Paylaş