Karadeniz Pet

kitapliktan el emeği göz nuru..

süleyman eren

Yeni Üye
La2Gla.jpg
ilk paylasimim kusura bakmayın :)

10 NUMARA 5 YILDIZ olmuş elinize sağlık. gözüme çarpan tek eksik: keşke en altta bir ufak göz daha yapsaydınız, yem, ilaç... koymak için. hayırlı ve bol üretimler

Eline sağlık gayet muntazam olmuş kardeş

Sağolun Allah razi olsun. Uretim konusunda tamemen acemiyim ilk defa cift edindim renk konusunda tamamen tesadüf sorsaniz cinsinide bilmem :) ama ogrenicez sayenizde inşallah cok merak saldim bu işe.

Son düzenleme:
Neden kusura bakalım çok güzel olmuş maşallah

Güle güle besleyin, eline sağlık.Kitaplar nereye gitti? :D İyi fikir aslında eskiyse neden değerlendirilmesin dimi.

Aynen kitaplar kolilendi ;) bu kafesin bana maliyeti 20 lira sunta + 15 tl on taraftaki tel ucreti.

Elinize emeğinize sağlık.
Bol bol yavrular alırsınız İnşallah.
Bereketli üretimler.

Cok guzel olmua cok begendim hic yavru aldinizmi kuslardan ve on telleri nerden aldiniz

Hiç yavru alamadım daha yani hayatım boyunca desem yeridir :) ön telleri izmir den aldım.

Daha öncede yazdım kardeş gayet muntazam yani yuvalık duruşu hele led ışıklar süper zor oluyor mu?onu yapması ayrıca kalamar kemiği yok mu?kafeslerde

Hayırlı olsun çok güzel olmuş.. Ballı kraker kullanmazsanız daha iyi olur kimyasal yapıştırıcı var bal yerine

Fatih buyurucu tavsiyesi dinleyecegim :) Cihan uygur kardeş valla kafamda tasarlamistim degobaj, sarjli matkap, deniz tutkali, iki tane küçük işkence bulabilirsen marangozlardan sabahtan aksama tamamdir. :) tel kafeslerden 100 kat daha temiz ve kullanışlı tavsiye ederim bana toplam maliyeti 35 tl dir. Led elimde mevcuttu.

çok güzel olmuş gerçekten güzel demek az bile harika