Karadeniz Pet

Kızışma

Mustafa Yildiz

Meraklı Üye
Disi kusumu kızıştirmak icin erkekle kafeslerini ayirdim asıl kafeste (yuvalikli) kafeste erkek kaliyor.Disinin kafesiyle aralirinda 50 cm lik bi alan var boş birbirlerini goruyorlar.Kizistirmak icin nijeri yemine karistirdim,kafesine havuc koydum, suyuna bal kattim(havucu hic yemiyor)başka yapabilecegim bir sey varmi eksiklerim neler

Son düzenleme:
herşey tam 2-3 hafta sonra biirleştirin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

bence yuvalıklı yerde dişi kalmalı cünkü yuvalık daha hızlı kızııştırırı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

bence yuvalıklı yerde dişi kalmalı cünkü yuvalık daha hızlı kızııştırırı

Eminmisiniz ustalar asıl kafeste erkegin kalmasi gerektigini söyluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

Sanki ayirinca 2side uzulmus gibiler :( onlari boyle gorunce bnde uzuluyorum disi kusum ayirdiktan sonra hareketsizlesti neden olabilir

Eminmisiniz ustalar asıl kafeste erkegin kalmasi gerektigini söyluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:38 --

Sanki ayirinca 2side uzulmus gibiler :( onlari boyle gorunce bnde uzuluyorum disi kusum ayirdiktan sonra hareketsizlesti neden olabilir

eş kuşları ayırınca dişi kendini parçalıyor erkeğin yanına gitmek için bende ayırmıştım ama dayanamadım dedim ne olacaksa birlikte olsun dedim birleştirdim. esas kafeste erkek kalmalı çünkü kafesin hakimi erkek olmalı

Yani simdi birlestireyimmi korkuttunuz beni :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

Vallaha ben nolur nolmaz die tekrar ayni kafese koydum nijeride ayni kafese balli suyuda ayni kafese koydum gorseniz erkek nasil kur yapiyorr yhaa diside izin veriyorr :) :) :)

Geri