petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kızışmış dişi erkekle çiftleşmeden yumurtlar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat NUR tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    çiftimin ilk yavrusunu ocak ayında aldım 2. kuluçkada erkek öldü.yeni erkek aldım beğenmeyip sona erkeği değiştirdim. şuanda erkekte dişi de gayet sağlıklı ve kızışmış, yalnız benim sorunum, dişinin hal ve hareketleri yumurtlamaya hazır olduğunu gösteriyor. erkek dişiye binmediği halde dişi yumurtlayabilir mi yoksa çiftleşmeyi bekleyecek midir dişi...

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
    erkek olmasa kızgınlık yumurtası yapar kesin ama belki erkeğin döllemesi için bekler mi diye düşündüm, inşallah kızgınlık yumurtasına gerek kalmadan eşleşirler, teşekkür ederim cevap için

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Belki görmediğiniz bir zamanda ciftlesmislerdir yumurtlasa da 1 hafta sonra kontrol edin maşallah

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah. Siz yumurtadan sonra 1 hafta gibi bir sürede yumurta kontrolü yapın. Anlaşılır zaten tutup tutmadığı.

Sayfayı Paylaş