Karadeniz Pet

Kızışmış evcil erkek yanına dişi alınmalı mı?

• Konbuyu başlatan reykey
  • Başlangıç tarihi
R

reykey

Guest
Kızışmış bir erkek kuşum var evcil.kafeste zil var onunla çiftleşmeye çalışıyor kur yapıyor.. yanina dişi almalimiyim almazdam bişe olurmu alirsam ilerde bize ilgisi azalır mi?

20140302 111220 - YouTube

Alırsanız size karşı ilgisi azalır fakat almalısınız onunda hakkı bir eş yavrular vs.. Düşünsenize onun yavrusunu eğittiğinizi ?

Eş alın ama mümkünse kendisi seçsin eşini yoksa uzun sürebiliyor eş olmaları

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

bazı kuşlar ilgi alakayı kesmeden devam ettiriyor kuşun karakterine göre değişir

Daha onceki kusumda yanina dişi almistim. Bazen erkeği sevmek icin kafese elimi soktugumda kendini kafes icinde oradan iraya atıyordu. Yani demek istedigim aldığım kuşun uysal olmasını istiyorum bunuda bulmam çok zor sanırım. Bana mantıklı bir yol gösterseniz.

yeni aldığın dişiyi bir hafta kadar birbirlerine göstermeden kendine alıştırıp birleştirebilirsin kardeş

senin erkeğin kızışkın bir erkek onun yanına kızışkın veya damızlık bir dişi alacaksın onunda uysal olma ihtimali çok düşük ama evde yetiştirilmiş ele alışkın bir dişi damızlık bulabilirseniz ne ala

Uysal bir dişi ancak evde yavrudan bakılan birinden alırsanız olur yoksa diğer türlü zor

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Peki yanına dişi alir almaz yuvalık koymalimiyim.

aldığınız kuş yetişkin bir dişi ise koyunuz

Teşekkür ederim sağolun yorumlarınız için

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri