Karadeniz Pet

Kızıştırıcı mama tarifi veren ?

Adanali

Meraklı Üye
Arkdaşlar kızışmaları ıcın kullandıgınız VE olumlu oldugu mama tariflerini verebilirmisiniz ?

birde kayısı çekirdeği içinden veriyorum ezerek sorun olur mu ?

Eğer adanada oturuyorsan havasını biliyorum çok nemli ve boğucu bir sıcağı var hayvanlar yumurta yapmaz kışı beklemelisin yemine nijer tohumu atarsın havuç verebilirsin kalamar kemiği eksik olmasın suyuna vitamin ve arada yumurta maması yaparsan yeterli başka bişeye gerek kalmaz

suan havalar güzel gidiyor ev 3.kat bir sorun olusturmuyor devamlı esiyor tabi ceryanda kalmasını engelliyorum kusların sadece bir yumurta maması yapmam gerekecek galiba nijer var yemliklerde suyunda vitamnde var havucuda veriyorum devamlı teşekkür ederim ama enerji verebilecek mama tarifi istiyorum

Kayısı çekirdeği içi yaptım simdi onu verecegimde sorun olmaz dimi ?

suan havalar güzel gidiyor ev 3.kat bir sorun olusturmuyor devamlı esiyor tabi ceryanda kalmasını engelliyorum kusların sadece bir yumurta maması yapmam gerekecek galiba nijer var yemliklerde suyunda vitamnde var havucuda veriyorum devamlı teşekkür ederim ama enerji verebilecek mama tarifi istiyorum

Bu saydıklarım yeterli merak etmeyin

FORBIDDEN TO BUDGIES: Teflon, canned veggies, non-organic fruits & veggies, avocados, eggplant, rhubarb, potato leaves, tomato leaves, bean plant leaves, apple seeds, alcohol, coffee, tea, chocolate, tobacco, apricot seeds, cherrie seeds, peach seeds, pear seeds, plum seeds, avocado pits, peanuts, mold.

" apricot seeds" kayısı çekirdeği kuşlara verilmez öldürür..öldürmese bile sindirim sistemi hasar görür..
daha birkaç sene önce genç bir çocuğu öldürdü kayısı çekirdeği kuşa neler yapmaz..

Geri