Karadeniz Pet

Korku tedirginlik

Drn Selim

Yeni Üye
4 gun once kusumu komsuya birakmistim sagolsun oda yemini suyunu ihmal etmemis ama baya korkuyor kafesin yanina elimi koyuyorum korkuyor ben giderken zaten yeni yeni alışıyordu bana nasil alışır alismaz mi yoksa 2 aylik veya 1.5 aylik kuş

Kardeşim bende 10 günlüğüne kuşu komşuya bıraktım geldiğim kuşun kafesi b*k götürüyor elimi kafese sokuyorum benden korkuyor kuşu eve getirdim su vereyim dedim suyu görür görmez delirdi resmen öyle bi içkiki sanki 10 gün verilmemiş gibiydi kuş kendini toparlar vitamin vs ver iyi gelir

Aynen kardesim korkmus baya yaa ama nasil alistiricaz akimi iyide yapılmış ama kokrkuyor benden filan gitmedn iyiydi yavas yavaş elimi alıştırıyordum

Aynen kardesim korkmus baya yaa ama nasil alistiricaz akimi iyide yapılmış ama kokrkuyor benden filan gitmedn iyiydi yavas yavaş elimi alıştırıyordum

1 günde alışcak diye bişey yok kuşu bi kaç gün bırak kendine gelsin suyunu yemini eksik etme kafese elini 2 3 dk bırak korkmasın

elinle az yem al kuşa yedir forumda zaten alıştırman için çok örnek var bakabilirsin bulamazsan mesaj at link lerim.

Tamam kardesim eyvallah herşey için ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:49 --

Baska taktik bilgi vercek varmı :)

Geri