Karadeniz Pet

Kuluçkadan kalkıyor??

• Konbuyu başlatan Emre TURAN
  • Başlangıç tarihi
aynen öyle gadasını aldığım

yok abi son nokta değil daha bide nöördünn dersen tamamdırr :) yengenin tarafına geçmiş olursunn :)

alakasız olacak ama :) -bak yine aklıma geldi benim- :) benim bu yavruların tamamının yumurtadan çıkması için ayın kaçına kadar beklemem gerekiyor ? 13.12.2012 tarihi yazıyor yuvanın üzerinde. 4 tane de yumurta var. Çünkü son yumurtaya kadar bekleyeceğim, kırılan, çatlayan, çıkan eden olmazsa geri vereceğim artık.

abi lafı değiştirme ya lütfen bi nöördünn de sen de de bişey olmaazz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:42 -->-> Daha önceki mesaj 02:38 --

yok vicente alakasız olur mu kardeşim ayıp ettinn ilk yumurtanın ayın birine garanti çıkması lazımm diğer yumurtalat iki gün arayla gelir zaten yani hepsi ayın 12 sine çıkması lazımm tabii boş olan yoksa

abi lafı değiştirme ya lütfen bi nöördünn de sen de de bişey olmaazz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:42 -->-> Daha önceki mesaj 02:38 --

yok vicente alakasız olur mu kardeşim ayıp ettinn ilk yumurtanın ayın birine garanti çıkması lazımm diğer yumurtalat iki gün arayla gelir zaten yani hepsi ayın 12 sine çıkması lazımm tabii boş olan yoksa

Abi işte işin orasından ben acayip huylandım ya. O yumurtalar nerden geldi, nereye gidiyor bir türlü çözemedim kafamda. Bunun mu, yoksa alıp yuvanın içine mi attılar, ne yaptılar belli değil ya. Şimdi geçenlerde bir ara yemin ediyorum şeytan dürttü, gidiyim şu yumurtayı bi ışığa tutuyum, bakıyım dedim boş mu dolu mu, dişi ciyak ciyak kendini paraladı yuvanın içine elimi sokunca.

hani sen dedin ya benim götürdüğüm çiftin altına da yumurta koymuş die ben az önce yazacaktım kardeşim seninkilere de koyduysa die hevesin kaçıp canın sıkılmasın diye yazmadımm. az kalmış zaten bi bekle bakalım ne olacak inşallah valla tüm kalbimle söylüyorumm inşallah çıkar kardeşimm ama adam belli ki karakteri beş para etmeyecek biri anlattığına bakılırsa ben o yuvanın üstünde ki tarihede güvenmiyorumm maleseff

bizimkiler de korkma,neşe ve ani olaylarda abarıııı derler

o bizim burda da kullanılırda çok değil binde bir

ben hacılardanım ama merkezde ikamet ediyorumm abi yenge pınarbaşından galiba

hani sen dedin ya benim götürdüğüm çiftin altına da yumurta koymuş die ben az önce yazacaktım kardeşim seninkilere de koyduysa die hevesin kaçıp canın sıkılmasın diye yazmadımm. az kalmış zaten bi bekle bakalım ne olacak inşallah valla tüm kalbimle söylüyorumm inşallah çıkar kardeşimm ama adam belli ki karakteri beş para etmeyecek biri anlattığına bakılırsa ben o yuvanın üstünde ki tarihede güvenmiyorumm maleseff
Yok kardeşim ben zaten farkındayım yani durumun, öyle bir ihtimalin olduğunun da farkındayım. Yani dedim ya, ben giden parayı filan hiç umursamıyorum bile. Şu hayvanların başlarına gelenler, bir de benim çektiğim rezillik beni üzüyor. Yani ben kuşlarımı kötülemek adına söylemiyorum, hepsi güzeldir fakat her malın da ister istemez bir bedeli, fiyatı var. Şimdi bu adam benden 65 TL gibi, tenezzül etmeye bile değmeyecek bir para tırtıklamak için şu hayvanların günahına girdiyse, benim de ahımı alır. O para zaten onun boğazından inmez aşağıya. Ha ne olur? Yumurtalar fos çıkar, götürür veririm kuşları yarı fiyatına, belki de daha aşağısına. Çok çok 100 lira zarar ederim :) komik bir rakam.
Bu yumurtalar fos çıkarsa ben buradan o dükkanın da satıcının da ismini veririm, yaptıklarını da bir bir yazarım :)
Bu arada ben araya girmişim :) Muhabbet farklıymış.

ben hacılardanım ama merkezde ikamet ediyorumm abi yenge pınarbaşından galiba

evet pınabaşı emeğil,avşar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:05 -->-> Daha önceki mesaj 03:03 --

Yok kardeşim ben zaten farkındayım yani durumun, öyle bir ihtimalin olduğunun da farkındayım. Yani dedim ya, ben giden parayı filan hiç umursamıyorum bile. Şu hayvanların başlarına gelenler, bir de benim çektiğim rezillik beni üzüyor. Yani ben kuşlarımı kötülemek adına söylemiyorum, hepsi güzeldir fakat her malın da ister istemez bir bedeli, fiyatı var. Şimdi bu adam benden 65 TL gibi, tenezzül etmeye bile değmeyecek bir para tırtıklamak için şu hayvanların günahına girdiyse, benim de ahımı alır. O para zaten onun boğazından inmez aşağıya. Ha ne olur? Yumurtalar fos çıkar, götürür veririm kuşları yarı fiyatına, belki de daha aşağısına. Çok çok 100 lira zarar ederim :) komik bir rakam.
Bu yumurtalar fos çıkarsa ben buradan o dükkanın da satıcının da ismini veririm, yaptıklarını da bir bir yazarım :)
Bu arada ben araya girmişim :) Muhabbet farklıymış.

yav dostum kızma ama sorun kuşlarda değil sende.biraz sabret derim,çok acele ediyorsun.bu olmadı diğerinde olur

yok kardeşim ben zaten farkındayım yani durumun, öyle bir ihtimalin olduğunun da farkındayım. Yani dedim ya, ben giden parayı filan hiç umursamıyorum bile. şu hayvanların başlarına gelenler, bir de benim çektiğim rezillik beni üzüyor. Yani ben kuşlarımı kötülemek adına söylemiyorum, hepsi güzeldir fakat her malın da ister istemez bir bedeli, fiyatı var. şimdi bu adam benden 65 tl gibi, tenezzül etmeye bile değmeyecek bir para tırtıklamak için şu hayvanların günahına girdiyse, benim de ahımı alır. O para zaten onun boğazından inmez aşağıya. Ha ne olur? Yumurtalar fos çıkar, götürür veririm kuşları yarı fiyatına, belki de daha aşağısına. çok çok 100 lira zarar ederim :) komik bir rakam.
bu arada ben araya girmişim :) muhabbet farklıymış.
boşver kardeşim herkes yaptığının bedelini er yada geç ödeyecek sen 100 liranı kaybedersino o en başta karakterini sonra seni kişiliğini herşeyini kaybeder zaten böyle devam ederse :) biraz farklıydı okan abi enişte çıkınca konu saptı biraz ama olsunn hiç sorun değil :)

boşver kardeşim herkes yaptığının bedelini er yada geç ödeyecek sen 100 liranı kaybedersino o en başta karakterini sonra seni kişiliğini herşeyini kaybeder zaten böyle devam ederse :) biraz farklıydı okan abi enişte çıkınca konu saptı biraz ama olsunn hiç sorun değil :)

Okan Abi de bana kızdı ya :)

evet pınabaşı emeğil,avşar

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 03:05 -->-> daha önceki mesaj 03:03 --[/sıze]

yav dostum kızma ama sorun kuşlarda değil sende.biraz sabret derim,çok acele ediyorsun.bu olmadı diğerinde olur

emeğil mi :) biz oraya balık tutmaya gitmiştik abi bayağı çabalamştık bulana kadar köyün ismi tuhaf sürekli unutuyorduk :)

orası yanlış hatırlamıyosam barajın altında kalmıştı galiba bize öyle demişlerdi abi

Geri