Karadeniz Pet

Kuruk atması

bence tüneği biraz daha alta çek .kuşların rahat çiftleşmesi açısından.

Kuyrukları yukarı aşağı tık tık atıyor ondan bahsediyorum bazı yerlerde o hareketin solunum yolları problemi olduğu söyleniyore

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

Altta boydan boya başka bir tünel var zaten onlar oraya çıkıyor tahta tünek var altta yinede yukarıdalar

pek sorun var gibi gözükmüyor. kuruklarıda normal görünüyor . yukarıdakini biraz aşağı indirin gen siz. kuşlar yukardaki tüneklere binmeyi daha çok seviyorlar.

Öncelikle plastik tüneği çıkarın, yuvayla bağlantısı olan ahşap tünek kuşlarınız için yeterli, kuyruk atması iki durumda olur, dişide yumurta varsa dişi kuşta popoda ve sırtın alt kısmında şişme, kanatlarda düşme ve kuyruk atması olabilir, diğer bir durum ise astım hastalığı olması durumunda olur, tek çözüm aviastımdır ama kuşlarınız bana normal gibi geldi....

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler arkadaşlar birde ben çift olsunlar diye kafesten çıkarmıyorum kuşları erkek biraz fazla kilo aldı gibi geliyor bana sizcede öylemi

Geri