petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş çıldırdı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bicere tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. bicere

bicere Guest

yeni aldığım kuşumu sevdim karnını doyurdum elimi çkarırken kuşum kaçtı yakaladım artık tellerı koparmaya çalışıyor ne yapmalıyım hep tellerin üstünde

2. Onur TÜFEKCİ

Ürkmüş olabilir. Korktuğu için tellerdedir. Kuşun yaşını biliyor musunuz ?

3. jackaltr

jackaltr Guest

kapıları ve camları kapıyıp biraz etrafı incelemesine izin verebilirsiniz keşfettikçe rahatlar :D

4. H. Mehmet YILDIZ

Kuşu avuçlama kuş korkmuş.

5. Yunus Emre OĞUZ

ya cıldırmakla ne alaka az empati kur arkadaş hangi canlı kafesde durmak ister ben yeni kuşumla 1 hafta gecirdim ya gecirmedim kuşu ilk dışarı bırakarak eğittim her sabah beni uyandırır kafesden çıkar diye kafesin kapısı her zaman acık olur kuş lambanın üzerine alışmıştı baya bi sinirlendim vakit gecireceği seveceği bir tünek yaptım odama orda duruyor şimdi çok da keyfi yerinde şu kuşlara düzgün bakın ya kuş o kuş uçan bi canlı kafesde durmak ister mi bi günde sen gir bakalım o kafese sok kafanı bekle ne kadar duracaksın

6. bicere

bicere Guest

:) haklısın kuş günlük değil aylık ben hafif korkuyorumda geççek bide kolay mama nasıl yapılır kısa bi bilgi kuşa fayda verecek..

7. Yunus Emre OĞUZ

ben havuc bulamamıştım yarım haşlanmış yumurta 2 tatlıkaşığı irmik 1.5 tanede bebe biskuvisi yumurtaları soyup ince zarlarına dikkat et kalmasın onları rendenin en küçük yerinden gecirerek rendele üzerine bebe bisküvisini rendele ince rende gözünden üzerine 2 tatlı kaşığı irmiği ilave et varsa ceyrekhavucuda rendeleyip kat hepsini karıştır ama birbirine yapışıp lapa olmasın büyükpoarcaları elinle böl ufalt yumurtakabuklarınıda rendeden gecirip üzerine katabilirsin

8. ArTemiS

ArTemiS Guest

Kuşu avuçlamayın. Daha ürkek ve saldırgan olur..

9. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1

Sayfayı Paylaş