Karadeniz Pet

Kuş çıldırdı

B

bicere

Guest
yeni aldığım kuşumu sevdim karnını doyurdum elimi çkarırken kuşum kaçtı yakaladım artık tellerı koparmaya çalışıyor ne yapmalıyım hep tellerin üstünde

Ürkmüş olabilir. Korktuğu için tellerdedir. Kuşun yaşını biliyor musunuz ?

kapıları ve camları kapıyıp biraz etrafı incelemesine izin verebilirsiniz keşfettikçe rahatlar :D

ya cıldırmakla ne alaka az empati kur arkadaş hangi canlı kafesde durmak ister ben yeni kuşumla 1 hafta gecirdim ya gecirmedim kuşu ilk dışarı bırakarak eğittim her sabah beni uyandırır kafesden çıkar diye kafesin kapısı her zaman acık olur kuş lambanın üzerine alışmıştı baya bi sinirlendim vakit gecireceği seveceği bir tünek yaptım odama orda duruyor şimdi çok da keyfi yerinde şu kuşlara düzgün bakın ya kuş o kuş uçan bi canlı kafesde durmak ister mi bi günde sen gir bakalım o kafese sok kafanı bekle ne kadar duracaksın

ya cıldırmakla ne alaka az empati kur arkadaş hangi canlı kafesde durmak ister ben yeni kuşumla 1 hafta gecirdim ya gecirmedim kuşu ilk dışarı bırakarak eğittim her sabah beni uyandırır kafesden çıkar diye kafesin kapısı her zaman acık olur kuş lambanın üzerine alışmıştı baya bi sinirlendim vakit gecireceği seveceği bir tünek yaptım odama orda duruyor şimdi çok da keyfi yerinde şu kuşlara düzgün bakın ya kuş o kuş uçan bi canlı kafesde durmak ister mi bi günde sen gir bakalım o kafese sok kafanı bekle ne kadar duracaksın

:) haklısın kuş günlük değil aylık ben hafif korkuyorumda geççek bide kolay mama nasıl yapılır kısa bi bilgi kuşa fayda verecek..

ben havuc bulamamıştım yarım haşlanmış yumurta 2 tatlıkaşığı irmik 1.5 tanede bebe biskuvisi yumurtaları soyup ince zarlarına dikkat et kalmasın onları rendenin en küçük yerinden gecirerek rendele üzerine bebe bisküvisini rendele ince rende gözünden üzerine 2 tatlı kaşığı irmiği ilave et varsa ceyrekhavucuda rendeleyip kat hepsini karıştır ama birbirine yapışıp lapa olmasın büyükpoarcaları elinle böl ufalt yumurtakabuklarınıda rendeden gecirip üzerine katabilirsin

Geri