petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş durgunlaştı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BERK COSKUN tarafından 23 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Selamün Aleyküm herkese , Kuşumu 40 günlükken aldım şuan 5.5 aylık civarı oldu... Kuşumuz konuşmaya başladı çoğu kişi bilir forumda zaten :)

Ancak bu aralar bir durgunluk var. Dışarıya salarken kafesin içine elimi sokuyorum parmağıma geliyor tam kapıdan çıkartıcam tüneğe geri zıplıyo yani dışarı çıkmak istemiyo. Elime aldıktan sonra zorlada olsa dışarıya çıkarttım yeşil bir kaplumbağa süsü var sürekli ona ilgisini çekiyor didikliyor... Yani hiç gezmiyo ve uçmuyor... Korkum şu , hiç uçmaması ileride yağlanma gibi sorunlara yol açabilir mi? İnternetten araştırdığıma göre bazı kuşların böyle sakin olması normalmiş her kuş illa uçacak anlamı gelmez gibi şeyler okudum... Aslında kuşun böyle sakin olması bizim açımızdan iyi elimize alıyoruz seviyoruz ısırmıyo öpüyo,elimizden yem yiyo, en önemlisi aşkım ve cicikuş demeye başladı... Bu arada kuşun tüye girdiğini farkettim sizcede öyle mi? Yorumları bekliyorum öneriler nedir?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Evet kuş tüyde görünüyor bir sıkıntısı yok gibi maşallah

3. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Evet abi keyfi yerinde konuşuyo falan sesimizi duyunca coşuyo ama pek uçmuyo diğer kuşlar dışarı çıkmak için can atıyo bunda öyle bi istek yok :D :cool:

4. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Sorun yok tüy dökümü sorunlu geçer

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Tüy Döktüğü İçindir Ballı Kraker Yapıp Ver Düzelir Bence

Sayfayı Paylaş