Karadeniz Pet

Kuş ve Yem Sorunsalı

yulaf kusların kızgınlıgını mı alıyor benımkı devamlı yemde onu arıyor

yulaf kusların kızgınlıgını mı alıyor benımkı devamlı yemde onu arıyor

yulaf özellikle sıcak günlerde kuşları serinletiyor. serinlik verdiğinden kızgınlık azalıyor haliyle. kuşların çok sevdiği bir tahıl. genelde karışık yemlerde önce yulafı yiyorlar

Son düzenleme:
cok saolun bnde fazladan almıstım sevıyo dıye dıkkatlı kullanım barı

Verselle laga, bravo 302, quik, vivid, Natural king, deli natüre yemlerden kullandım, Natural king'in eskiden 25 kglık çuvalını alıyordum, şimdi piyasada yok ya da ben bulamıyorum, tohumların iriliği açısından en iyisi natural king idi, karışım açısından da en iyisi deli natüre diyebilirim, kanarya yemi oranı en fazla olan yem çeşidi, kuş sayısı arttıkça ucuz yemlere yönelmek zorunda kalıyoruz maalesef...

Verselle laga, bravo 302, quik, vivid, Natural king, deli natüre yemlerden kullandım, Natural king'in eskiden 25 kglık çuvalını alıyordum, şimdi piyasada yok ya da ben bulamıyorum, tohumların iriliği açısından en iyisi natural king idi, karışım açısından da en iyisi deli natüre diyebilirim, kanarya yemi oranı en fazla olan yem çeşidi, kuş sayısı arttıkça ucuz yemlere yönelmek zorunda kalıyoruz maalesef...

sağolun kaan bey. ucuzluğunda değilim de içinde yulaf olmayan bir yem istiyordum kingi buldum. deli naturede de yulaf var.

ben o yulafları seçtim hep ayrı bir kutuya kodum ara ara veriyorum şuan yem yulafsız benim yoksa yulaf biraz fazla versele lagada

Geri