Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum uyuyor ve yemek yemiyor

ozgemutluxs

Yeni Üye
Kuşum sabahtan beri uyuyor ve yem yemiyor ne yapmam gerekiyor? Ses yapıyoruz bakıyor tekrar kafasını arkaya koyup uyuyor. Dışkısı da sulu.

Ekli dosyalar

• IMG-20170710-WA0001.jpeg
    IMG-20170710-WA0001.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 45
Böyle

Ekli dosyalar

• IMG_20170710_142515531.jpg
    IMG_20170710_142515531.jpg
    228.1 KB · Görüntüleme: 47
Kuş çok kötü durumda hemen veteriner beya petshoptan avimec alıp ensesine bir damla damlatın. Ayrıca Eritrom toz var ondan alıp yarım suluğa mercimek tanesi kadar katın. Şimdiden suluğu önünden çekin susaması için.

Petshopa gittim orada ki beyefendi bana kuşunuz ceyranda kalmıştır dedi zurich diye bir ilaç verdi suyuna damlattırdı kendine geldi ve yem yemeye başladı

Petshopa gittim orada ki beyefendi bana kuşunuz ceyranda kalmıştır dedi zurich diye bir ilaç verdi suyuna damlattırdı kendine geldi ve yem yemeye başladı
Yanlış tercih yapmışsınız, pet shopla olacak işler değil. Selçuk bey çok bilgilidir. Bakın sizi de yönlendirmiş. Burada birkaç arkadaş kafasının dikine gittiğinden, kuşlarını kaybetti. Birkaç gün çok iyi oldu geçti derken, kalakaldılar. Lütfen buradaki üstatların sözlerini ikiletmeyin, yada uygulamayacaksınız onların zamanlarını almayınız. Burada çok fazla kuşsever, onlardan umutla yardım bekliyor ve zamanla yarışıyor. Hele petshopçulardan yani ticarethanelerden nacizane tavsiyem, hiç ümitvar olmayınız. Geçmiş olsun.

Geri